Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak a gyűrűvel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a gyűrűvel?

Figyelt kérdés
Jártam egy sráccal sokáig, majd megkérte a kezemet.. szóval kaptam tőle egy gyűrűt. De a kapcsolatunk túl problémás volt, így a vége szakítás lett (az ő részéről). Most mit csináljak ezzel a gyűrűvel? Amíg nálam van úgy érzem nem tudom magam túl tenni ezen az egészen, pedig már 2 éve volt. :(

2013. márc. 19. 20:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
add vissza neki
2013. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Add vissza neki ..
2013. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Kidobni, emléknek eltenni... stb.
2013. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 ASOT ***** válasza:
Nehogy eldobd!!! Inkább add nekem majd beolvasztatom, vagy beadom zaciba,
2013. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
vagy add el, vagy zálogba !
2013. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Add be a zálógba, az érte kapott pénzt meg utald el a srácnak.
2013. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legnagyobb pofátlanság, ha visszaadod neki. Akkor már inkább dobd ki!
2013. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Add el,majd osztogasd a pénzt az utcán.

Ha jó az ötlet,akkor angyalföldön :)

2013. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Még mikor ideadta a gyűrűt azt mondta, hogy ha egyszer meg is gondolnám magam ne adjam neki vissza a gyűrűt, mert az enyém.. gondoltam rá, hogy elteszem emlékbe, de valahogy nem megy. hiába hagytam otthon miután elköltöztem máshová, olyan mint egy rossz ómen, amely nem hagyja, hogy felejtsek.
2013. márc. 19. 20:42
 10/23 anonim ***** válasza:
Add el, 6000 forint grammja a 14 karátos aranynak. Vagy nálunk pl cserelehetőséged is van, adunk helyette mást, csak fazondíjt kell fizetni. :P
2013. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!