Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak a gyűrűvel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a gyűrűvel?

Figyelt kérdés
Jártam egy sráccal sokáig, majd megkérte a kezemet.. szóval kaptam tőle egy gyűrűt. De a kapcsolatunk túl problémás volt, így a vége szakítás lett (az ő részéről). Most mit csináljak ezzel a gyűrűvel? Amíg nálam van úgy érzem nem tudom magam túl tenni ezen az egészen, pedig már 2 éve volt. :(

2013. márc. 19. 20:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

vidd el Mordorba és vesd bele a lángoló katlanba, mert csak a Végzet hegyének tüzében lehet elpusztítani!


Viccet félretéve: add el, zálogház vagy a nem akarod egyiket sem, akkor kérj meg egy megbízható embert hogy őrizze meg neked pl édesanyád.

2013. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Már rengetegszer gondoltam arra, hogy zaciba adom.. De amilyen tyúk vagyok, valahol abban reménykedtem mindig, hogy talán újra kezdjük majd a kapcsolatot, mert én nem akartam szakítani. Még a srác is vissza akart jönni később, csak annyira összezavart, hogy félelmemben inkább nemet mondtam. Viszont szoktunk találkozni, igaz nem gyakran, de ha találkozunk mindig nagyon kedves velem. Ezt most mire véljem?? Tényleg csak én vagyok ilyen NAÍV TYÚK, hogy azt hiszem, amit hinni akarok, vagy tényleg akar tőlem valamit?? Fiúk! Ti gondolkodtak pasi aggyal.. mit gondoltok?
2013. márc. 19. 21:02
 23/23 anonim ***** válasza:

Nahát foley, rólad egyre több dolgot tudunk meg! :D


"Még a srác is vissza akart jönni később"


"Tényleg csak én vagyok ilyen NAÍV TYÚK, hogy azt hiszem, amit hinni akarok, vagy tényleg akar tőlem valamit??"


Akar tőled valamit! Még te magad is írtad.

2013. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!