Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lépjek túl rajta hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl rajta hogy szakított velem a barátom? Mivel vezessem le a feszültséget?

Figyelt kérdés
nem szeretném vagdosni magam, mert tudom hogy megmarad a nyoma...

2013. márc. 21. 11:03
 1/7 Baccardi01 ***** válasza:

Hát azt semmiféleképpen ne tedd!

Járj el társaságba, ismerkedjél új emberekkel, lehetőségekkel.

2013. márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hiába járok el társaságba, (ugye iskolába is) ha hazajövök újra ez van, visszagondolok az emlékekre... 3 hónap után. és nem tudok mitcsinálni
2013. márc. 21. 11:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod vissza szerezni? Én most majdnem ugyan ebbe a helyzetbe vagyok,csak még csajozott és csajozik is.Nem bírtam nélküle,most próbálom vissza szerezni.Nem tudok tanácsot adni,mert én teljesen padlón vagyok és olyan vagyok mint egy zombi.Kitartást!
2013. márc. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Idővel minden seb begyógyul, Legyél pozitív,mindig keresd a dolgok jó oldalát. Ne gondolj vissza a múltadba, hisz előtted az élet. Ne feled egyszer élsz, szóval ne bánkódj.

Lesz ez még jobb is.:)

17f

2013. márc. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Úristen, nehogy ilyet csinálj!

Meg tudlak érteni, mert én is nagy érzelmi skálán mozgok.

Én ezeket tudnám ajánlani:

1. Ne maradj egyedül, mert akkor csak elhatalmasodnak rajtad a gondolataid. Csináljatok programot a barátnőiddel! Tanulj vagy keres valami elfoglaltságot vagy egy új hobbit. Ha beletemetkezel valamibe, akkor nem lesz időd gondolkodni!

2. Menj el sétálni és közben hallgass zenét! (Én ezt imádom, bár van, hogy néha szomorú számokat hallgatok és még depisebb leszek).

3. Menj el bulizni! Igyál, szórakozz! Pasizz! Elég sok pasi van a földön és egy se érdemel meg egy könnycseppet sem. A pasik jönnek, mennek. Találsz magadnak sokkal jobbat. Ha nem is így gondolod, akkor is mondogasd ezt magadnak. Egy idő után el fogod hinni! :)

4. Írd fel a rossz tulajdonságait egy lapra. Meg minden rosszat, amit róla el tudsz mondani. Ugye, hogy nem is kell annyira sajnálni, hogy elveszítetted?

5. Egy jó sírás is felszabadító lehet. Utána megkönnyebbül az ember.

6. De a legjobb módszer, főleg a feszültség levezetésére a mozgás. Én ilyenkor a legszívesebben bokszolnék és odaképzelném az illető fejét. :) Menj és sportolj! Fuss, menj el ezdőterembe vagy bárhova! Az a lényeg, hogy ezzel le tudod vezetni a feszültséget. Én futni szoktam kinn a szabadban. És ha rossz hangulatom van, a futás közben rám is jön a sírás. Egyszerűen feltörnek belőlem az érzések. De ez jó, mert utána sokkal könnyebb lesz.

7. Kényeztesd magad! Edd meg a kedvenc kajád, vagy egyél sütit, ha szereted! Néha egy kis bűnözés is nagyon jó tud lenni! :) Menj el és vásárolj új ruhákat, menj el fodrászhoz, kozmetikába. Szépítsd ki magad és nézz a tükörbe. És gondold azt: "hogy ezt a látványt hagyja ki az a hülye...Sajnálhatja, ha nem kellek neki. Találok nála sokkal jobbat,aztán bánhatja, de már késő bánat lesz."

2013. márc. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezeket, valamivel már jobb is.. A boxolást azért nem szeretném, mert részben én is hibás voltam a dologban, és ütni.. azt nem... barátnőkkel csinálunk majd programokat, egy idővel majd talán jobb lesz:)
2013. márc. 21. 12:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem járj el küzdősportra íratkozz be, ez most teljesen komoly, jót fog tenni.
2013. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!