Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Randiztam és belezugtam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boss4 kérdése:

Randiztam és belezugtam egy csajba, aki végül nem folytatta velem a kapcsolatot hanem visszatért az exéhez. A pasi elhagyta őt, kikezdett egy masik csajjal, szakított azzal is és visszatért a csajhoz. Van a kapcsolatuknak jövője? Érdemes rá várni?

Figyelt kérdés
Most nagyon pocsék a kapcsolattartásunk, már nem találkozunk, csak írunk, de mindig ugyanaz a helyzet. Neki lelkiismeret furdalása van, én pedig szomorú vagyok, mert nem velem van. És aztán belátjuk, hogy ez így nem megy, és 2 hétig csend van. Aztán ismét írunk, és ez így megy körbe.
2013. márc. 20. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs es nem.
2013. márc. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék gonosz lenni, csak őszinte.

Nekem ebből totál az jön le, hogy te csak egy játékszer vagy, aki érdekli őt, viszont semmi több.

S csak akkor kellesz neki, mikor cudarul kidobják, valaki karjában szeretne sírni ha nincs neki az ex. A csaj figyelemhiányos. Téged pedig akaratlanul/tudat alatt kihasznál > Mindig ott leszel neki mint második lehetőség.

Én pedig nem hagynám magam.


Ha jót akarsz, szerintem állj a sarkadra és irányítsd el.

Mondd el neki mit érzel, a lehető legnyíltabban és egyenesebben, aztán pedig, azt, hogy te nem akarsz második lenni ily módon.


Remélem segítettem, sok sikert.

2013. márc. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy mindig az exe megszállottja lesz, vagy nem tudja, mit akar. Komoly kapcsolatra mindenképpen keress mást.
2013. márc. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A kiskaput hagyd nyitva hátha egyszer még visszajön (reménykedni szabad) de NE várj rá. Ismerkedj, élj és majd később eldöntöd lehet-e folytatása a dolognak. Lehet, hogy addigra majd már szóba sem jöhet annyira megszeretsz mást, vagy kiábrándulsz belőle. De az is lehet, hogy újra összejöttök. Nekem is azt mondta az exem, hogy lehet egy hónap múlva meggondolja magát és visszajönne de NE VÁRJAK RÁ. Reménykedem, hogy egyszer talán még leszünk egy pár de próbálok nyitni más felé is csak hát nagyon nehéz. Nem szabad utána sirni, most el kell felejteni. Ami a Tiéd, azt megkapod az élettől ami hozzád tartozik, az a Tiéd lesz egyszer. Viszont ha nem az, akkor felesleges bármennyit is küzdeni nem is lesz az soha.
2013. márc. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!