Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a férfi szakít, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shivad kérdése:

Ha a férfi szakít, hogyan viselkedik az első hetekben? És várható, hogy meggondolja magát?

Figyelt kérdés

3 év együttélés után szakított velem, mert elmúltak az érzései. Már előtte 1-2 hónappal is láttam a változást nála, meg is beszéltük, hogy adunk esélyt még a kapcsolatunknak, de aztán ő úgy döntött, hogy vége. Közben megtetszett neki egy lány, aki biztos, hogy nagyban szerepet játszott a döntésében. A kapcsolatunk az elejétől elképesztően jó volt minden téren, és a harmónia is adott volt. Ezt a szakításkor el is mondta, hogy mindezekkel tisztában van. Mégis elment - ennek több mint egy hónapja. Azóta bulizik, csajozik - és amilyen a "szerencsém", egyből talált is olyan lányt, aki azonnal az ágyába ugrott.

Szerintetek visszavárhatom még? És mikor kezdi el hiányolni egy férfi az exbarátnőjét? Mert mindenhol azt olvasom, hogy míg a férfiak az első heteket élvezik, utána mégis visszasírják a jót.



2013. ápr. 3. 14:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem fog visszatérni, hacsak nem szexelni. Lépj te is tovább.
2013. ápr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Lepj tovabb.

Ott hagyott. Ezek utan ne alazkodj meg.

Hagyd a fenebe, o veszitett nagyobbat.

2013. ápr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És miért gondoljátok ezt?
2013. ápr. 3. 15:03
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ö mar honapokkal ezelött tultette magat rajtad, mig amig együtt voltatok. Amikor mar teljesen tullepett akkor szakitott. Igy egyszerübb volt neki.
2013. ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
és mi van azzal, hogy a szakítás után pár héttel a férfiak meggondolják magukat és vissza akarják csinálni?
2013. ápr. 3. 15:35
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Erre ott van esély ahol a felek még szeretik egymást. Ha veled azért szakított mert elmúltak az érzései akkor sajnos nem valószínü, hogy bármikor is visszasírna.
2013. ápr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Pár hetet, egy hónapot várhatsz amit irsz az a "távolság ereje" de mondom ez általában azoknál szokott hatni akik még nem hűltek ki, és csak akkor tud működni ha nem keresed közben ellenkező esetben nem kezdesz el hiányozni neki. Szóval semmi általad kezdeményezett kommunikáció. Egy búcsúlevelet írhatsz neki amiben elmondod az érzéseidet, hogy a szíved még sokáig nyitva áll előtte de megérted a döntését és sok boldogságot kívánsz neki. Facebookról tiltsd is le.

Ha nem keres meg egy hónap után sem akkor felejtsd el. Sajnos mást nem tehetsz.

2013. ápr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Párkapcsolati dolgokban nem szoktam sajnálni a nőket, mondván nekik könnyebb, de most eléggé megsajnáltam a kérdezőt. :-(


Remélem, hogy rendeződik majd az életed! Ehhez sok sikert kívánok! :-)


F

2013. ápr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Semmivel sem könnyebb a nőknek, sőt...
2013. ápr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Nyilván könnyebb a nőknek, hiszen a temérdek pasijelölt ott sündörög körülöttük - én csak erre gondoltam. Cáfolja ezt meg bármelyik 20 év körüli nő. :-D


Később persze érthető, ha nehezebb a nőknek.


A kérdezőnek pedig tényleg "jobbulást" kívánok, rendeződjön a helyzet mielőbb! Még ha ez a tényleges elválást is jelenti.

2013. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!