Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez még belefér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez még belefér?

Figyelt kérdés
Hello. 24/F vagyok. Az a csaj, aki tetszik 27 éves. Találkoztunk már és szerintem lehetne belőle valami. Viszont a kor még nem került szóba. Ha elmondanám neki, hogy még csak 24 vagyok, hogyan reagálna szerintetek? Nagyon tetszik és nagy esély van rá, hogy Ő lehet életem szerelme.

2013. ápr. 3. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez a korkülönbség még nem vészes..szerintem ne aggódj..
2013. ápr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Függ attól is, mennyire vagy érett és mennyire a lány. Ismerkedjetek meg jobban, akkor kiderül, ha működik, akkor sok boldogságot.
2013. ápr. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem tulajdonítok döntő szerepet a korkülönbségnek, viszont más hozzáállását nem lehet előre kitalálni.

Tegyél próbát, veszítenivalód gondolom nincs.

2013. ápr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha eddig nem került szóba, nem baj, nem is kell, mert nem az érdekli, lát és beszélget vele, ezek a fontosak és élsz ás mozogsz, nem is gond ez a korkülönbség, nem kell szóba hozni N
2013. ápr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3év az nem ojan sok
2013. ápr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
simán lehet. mondd el neki mit érzel
2013. ápr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
még csak kétszer randiztunk. A héten fogunk lesz a 3. Szerintetek ha hazakísérem a 3. randi után, megcsókoljam?
2013. ápr. 3. 11:45
 8/13 anonim ***** válasza:
aha mindenképpen! már ideje
2013. ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha 2 randi már volt, az jó jel. Kevés nő értékeli, ha a partnere fiatalabb, de ha érett férfiként viselkedsz, akkor nem azt fogja kérdezni, h hány éves vagy és esélyed van a csókra is, meg minden másra!


Na, majd írj, h milyen volt a randi! Szurkolok!

2013. ápr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Siman belefer ez a korkulombseg. (Persz ha eleg eretten viselkedsz.) Sok szerencset! :)
2013. ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!