Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyire elfogadható, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható, ha addig nem vagyok hajlandó csókolózni sem a csajjal aki tetszik, amíg nem szakít a barátjával?

Figyelt kérdés

A jelenlegi barátjával összeveszett. De még nem szakítottak.

Régóta nagyon tetszik, és nagyon vágyom rá, hogy végre együtt legyünk mint egy pár.

Lehet úgy tűnik, hogy túlaggódom, de engem még nem csaltak meg, és hasonló helyzetben én kidobnám a csajom.

Légyszíves, értelmes válaszokat írjatok!



2013. máj. 13. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez normális.
2013. máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 okoska31 ***** válasza:

szerintem teljesen elfogadható.


mivel a csók már megcsalásnak számít, így Te is nyilván azt várod el, hogy Veled se tegye majd meg.


úgyhogy tarts ki.

2013. máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez így van rendjén.
2013. máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez így okés! Ha nem fogadja el, akkor valószínűleg nem is akar veled komoly kapcsolatot, mert a barátjával akar maradni...
2013. máj. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szakítani akar vele. Magam miatt kérdeztem inkább. Mert én már nagyon vágyom rá... De nem tudom, hogy lesz, mert egy jó adag alkohol után nehezebb lesz visszafognom magam :'(
2013. máj. 13. 17:24
 6/7 okoska31 ***** válasza:
akkor ne igyál..
2013. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenképpen inni fogunk. Mert ezt akarja. De nem is azért írtam. :) Annyit írtam, hogy nehezebb lesz visszafogni magam, nem azt, hogy nem tudom majd visszafogni magam.
2013. máj. 13. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!