Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Úgy látom, a nőnek nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy látom, a nőnek nem vagyok elég fontos. Hogyan írjam meg neki, hogy elegem volt belőle?

Figyelt kérdés

Egy nővel randiztam néhányszor. Bár eleinte tetszett, rájöttem, nem vagyok hajandó elviselni, ahogyan viselkedik velem. Ha lehet, már találkozót sem szeretnék (félek, hogy túl indulatos lennék), de azért nagyon meg sem akarom haragítani - van egy csomó közös ismerősünk, nem akarok rosszindulatú pletykákat magamról. (Tudom, hogy bunkóság emailben elbúcsúzni, de ha nem írok neki semmit, az sokkal rosszabb.)


Szerintetek a helyett, hogy "tudod, kivel szórakozz" melyik a legjobb, legkevésbé bántó üzenet: "nem érzem, hogy össze tudtunk hangolódni és jó irányba haladna a kapcsolatunk", "úgy látom, nincs elég energiád erre a kapcsolatra az egyéb elfoglaltságaid mellett", "én inkább olyan nőt keresek, akivel több időt tudok együtt tölteni", "te is jó fej vagy, de összetalálkoztam egy régi kolléganőmmel és rájöttem, hogy ő az igazi" - vagy más?


Példák, hogy mikkel idegesített fel: randink közben beszélte meg a barátnőjével a jövő heti programjukat, esti séta közben MUNKAHELYI emaileket nézegetett sőt a fontosabbakról be is számolt, a VOLT ANYÓSÁNAK látogatására hivatkozva lemondta a randinkat.... Most lett végképp elegem belőle, amikor az "árvízi helyzet" miatt mondta le (SMS-ben!) a találkozásunkat - konkrétan megnéztem, hogy az ő települése végig jól megközelíthető volt.


Előre is köszönöm! F45



2013. jún. 11. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég gyáva dolog lenne, ha nem személyesen tennéd. Mi lenne ha ahelyett, hogy rákennéd a dolgot ("azért mert te .......") inkább azt mondanád, hogy neked más elvárásaid vannak egy kapcsolatban és nem illetek össze. Kész. Nem kell firtatni nagyon ezen kívül szerintem. A lényegen úgyse változtat.
2013. jún. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

És mi lenne, ha elmondanád az utolsó bekezdést neki? Szépen felvezetve, és elmondva, hogy ez neked rosszul esett, mert úgy gondolod, ha találkoztok, akkor egymást megtisztelitek az időtökkel.

Talán még tanulna is belőle. Ha ezektől a dolgoktól eltekintve bejön, megérhet egy próbát.:) Nem így gondolod?

2013. jún. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2! értek egyet

azzal, hogy emailben szakítasz nincs semmi gond, amit leírtál a nő részéről hülye veselkedés, elég türelmes vagy, én nem bírtam volna ezt, ( nem tudom hány éves, de vannak elképzeléseim, hidd el jobb is ha befejezed, )

mond meg egy kapcsolatban két ember a fontos, egy randin talán jó lenne, ha nem a barátnőjével báj cseverészne, stb. és ennyi, N

2013. jún. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is személyesen lenne a legkorrektebb megmondani neki,és azokat a dolgokat,amiket itt felsoroltál.Lehet elgondolkozik,és változtat rajtuk.Egy utolsó próbát megér.
2013. jún. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hanariko ***** válasza:
100%
szerintem ezeket őszintén említsd meg neki, hogy a barátnőjével telefonált meg stb. Ha értelmes, fölfogja, ha nem akkor meg ennyi... nem kell szépítgetni, hogy nem tudtok egymásra hangolódni meg ilyesmi.
2013. jún. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az őszinteség és az egyenes beszéd a legcélravezetőbb ebben a helyzetben.Nem kell kertelni,el kell mondani,mi zavar a viselkedésében,és ha lehet,szemtől szemben.Talán ezeket a dolgokat lehet orvosolni,adj neki esélyt!Ha fontos vagy neki,változtat,próbáld meg.
2013. jún. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van még a vegyes verzió is, vagyis ha nem találod ott helyben a szavakat, akkor előre leírod neki egy levélben,hogy mit gondolsz, amit kinyomtatva odaadsz neki egy találkozó alkalmával személyesen.

Hidd el az aztán ütős lesz.

2013. jún. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Maradtam az emailnél. Utána felhívott, megbeszéltük, nincs harag.


Közben módosult a történet is, most már nem az árvízre hivatkozott az elmaradt találozóval kapcsolatban, úgyhogy jobb volt ez így.

2013. jún. 12. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!