Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. FONTOS! Ez olyan rossz igy, nekem már nagyon elegem van ebből a helyzetből! Mondjak neki valamit? Vagy várjak még? Na szóval a helyzet lent!

Figyelt kérdés

Pénteken összejöttem a barátommal, de ő nagyon fél a volt exemtől mert az nagyon verekedős!

Na és a helyzet hogy találkozgatunk, persze nem nála és nem nállam mert az korai szerintem hanem utcán!

De ám nem úgy hogy 2esben legyünk hanem vagy 3asba vagy 4esbe ami elég uncsi, mert én vele akarok lenni és nem a haverjaival!Megértem én hogy fél de akkor is!Ez anyira gáz hogy nem lehet szinte beszélgetni sem mert azért a haverokk előtt teljesen más minden!Bár nem flegma velem, meg persze aranyos akkor is de mégsem olyan beszélgetés folyik mintha 2esben lennénk!Szerintem engem is meglehet érteni!Mondtam én már de mintha megse hallaná!


2010. máj. 5. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:

A volt barátod egy gyökér, a mostanit pedig megértem, voltam hasonló helyzetben. Beszélj a volt barátoddal, hogy fogadja el a döntésed, a mostanival pedig értesd meg, hogy ne féljen. Idö kell hozzá az biztos.


21/F

2010. máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És az óvónénije nincs vele folyton? Hány éves ez a srác egyáltalán?


Mondj-e neki valamit?

Igen, azt, hogy legközelebb szeretnél vele kettesben is találkozni!

Ha erre nem hajlandó, akkor kénytelen leszel a végén a barátaival is lefeküdni, hogy őt is elcsábíthasd

...én megértenélek az tuti! ;)

2010. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Gondolatod, írásod kesze-kusza. Akárcsak érzelmeid. Úgy gondolom, hogy most egy nagy döntést kell hoznod, egy nagy lépést kell tenned...

Fordulj Buddhához. Tisztázd gondolataidat, érzelmeidet. Ebben Buddha biztosan a segítségedre lesz.

Ha ez megtörtént, menj oda a barátodhoz, és add tovább a tanítást. Ezután ha minden jól megy tökéletes harmóniában fogtok élni, és nem lesznek problémáitok.


Üdv.

Phys!cs G33k & Ph03niX

2010. máj. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom hogy a volt barátomat már nem érdekli az ügy!Bár nem tudom ha összefutnánk mi lenne, gondolom vagyis remélem hidegen hagyná!

Egyébként 22éves a fiú

2010. máj. 5. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Én azt hittem kb. 15-16 évesekről van szó, azok járnak mindig csak bandában. Ez elég gáz.


Te viszont legyél még egy kicsit türelmesebb, hiszen még csak pár napja "jártok".

Viszont ha még egy hét eltelik, és a srác nem akar veled kettesben lenni, akkor tutira veheted, hogy buza... vagy valami olyasféle...


és szerintem terhes vagy!!! :D

2010. máj. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Türelem rózsát terem. De valóban, ha ez a bandázgatás sokáig fenn áll, akkor mondd meg neki, hogy ez így nem lesz jó...

Üdv.

Phys!cs G33k & Ph03niX

2010. máj. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!