Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Segítség! Miért kezdek barátké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Miért kezdek barátként tekinteni a páromra?

Figyelt kérdés
Több, mint 1 éve vagyok együtt a párommal. Imádjuk egymást, illetve azt hiszem. A helyzet az, hogy az utóbbi időben egy kicsit eltávolodtam tőle. Akadt egy kis gond, és ritkán tudunk találkozni. Régebben szinte egész héten együtt voltunk, most csak 3 napot. A helyzet az, hogy megrémültem és összezavarodtam. Az előző párommal való kapcsolatomnak 8 hónap után vetettem véget. Egyszerűen kiszerettem belőle. Barátként kezdtem rá tekinteni, és csak szenvedtem. Lassan kezdem ugyanezt érezni. Szörnyű, mert nem akarom elveszíteni. Elmondtam Neki is, de nem tudom mit tehetnék ez ellen. Ötletek? Szakítani nem akarok, mert imádom. Csak kissé eltávolodtam, bizonytalan lettem. Mitől lehet? Hullámvölgy?

2013. aug. 7. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

A testi dolgok megvannak?

Pl csók, szex meg ilyenek..

2013. aug. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, ha vele vagyok akkor minden okés. Most kezdett urrá lenni rajtam ez az érzés. És félek hogy ugyan abba a hibába esek. És nem tudom hol rontom el :S
2013. aug. 7. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ott, hogy ezen agyalsz. Teljesen termeszetes jelenseg, hogy szelidulnek illetve atalakulnak kicsit az erzelmek. Lehet, hogy azert vagy osszezavarodva mert ennyire raparazol. Nagyon nem ismered magadat, meg a sajat erzelmi vilagod is rejtely szamodra. Semmi baj, idovel kitapasztalod. Felteve, hogy nem panikolsz be minden ilyen alkalommal, es nem lovalod bele magad a negativ marhasagokba, ami utan szakitasz. Ne vetitsd ra minden egyeb problemadbol adodo rossz erzesedet a parkapcsolataidra. Egyebkent meg nem kell sulve fove egyutt lenni senkivel, mert mikor rajossz, hogy nelkule is van elet, akkor azt hiszed kiszerettel belole. Pedig ha egyutt vagytok es az jo, akkor kar a para. Bocs, nincs ekezetem:) Gondolom fiatalka vagy, jol sejtem?:)
2013. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen elfelejtettem írni. 18 vagyok. köszönöm, sok okosat mondtál :) akkor szerinted nem lesz gond a továbbiakban?
2013. aug. 7. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!