Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátom tetszik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom tetszik és ö csak barátként tud rám tekinteni mit csináljak?

Figyelt kérdés

tetszik a legjobb barátom meg is mondtam neki de csak bepánikolt nem mondot semmit csak azt hogy töbet fogunk beszélgetni másnap megkérdeztem hogy barátságbol mondta e azt hogy szép vagyok azt mondta felét igen felét nem

kezdek belezúgni mit cisnáljak hogyan írkáljak vele ? szereitnetek tetszek neki? ( 14 évesek vagyunk )

és azt is modta hogy ö a barátait nem szereti meg de ez amugy változhat de hogy beszéljek vele vagy írjak ? :/ fogalmam sincs



2012. dec. 17. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
14 éves srácnál még a kamaszos zavar természetes. Szerintem kezdjétek felfedezni egymás érintését.
2012. dec. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
???
2012. dec. 17. 16:33
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem srácoknál könnyebben lesz barátságból több szerintem jól tetted várj amíg letisztázza magában :) de arra készülj hogy ha te szereted ő meg csak hát akkor miért ne alapon megy bele és utána valami rosszul sül el akkor lehet végleg vége nemrég ezen az oldalon egy csajnak adtam a tanácsot hogy beszéljen a fiúval, összejöttek pár hétig együtt voltak szakítottak és nem beszélnek azóta sem, sőt kerüli őt a fiú úgyhogy ha ő is érez valamit hajrá ha nem akkor ne
2012. dec. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
há de akkor most mit csináljak ? hogy kéne vele beszélnem vagy írogatnom mivel nem tudok vele hogy :// ugyértem csak barátként tudok vele írkálni de ha igy írkálok sose vesz észre
2012. dec. 17. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb ha beszélgetsz vele, mint ha irkálsz neki. Beszélgetés közben találj alkalmat arra hogy hozzáérj, vagy ő érjen hozzád. Pl. szemébe lóg a haja, vagy galléros póló nyaka kicsit elcsúszott...


Mondhatod neki, hogy szeretnél elmenni korizni, műjégen korizás az egyik legjobb alkalom arra, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz.

2012. dec. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de nem nagyon birunk talizni...
2012. dec. 18. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!