Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti ha szakítotok valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ha szakítotok valakivel akkor megtartjátok ismerősnek vagy törlitek, tiltjátok?

Figyelt kérdés
és ezek után beszéltek még vagy sem?

2013. aug. 12. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
attól függ hogy lett vége
2013. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
-_-
2013. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Törlöm az életemből is, és a netről is. Szarkupacokra nincs szükségem.
2013. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megszűntetek vele minden kapcsolatot !
2013. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ez azért így nincs előírva, ha szakítasz valakivel törölni kell az életedből, sok múlik azon, hogy hogy váltatok el.
2013. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi megmaradtunk haveroknak,és beszélünk hetente többször is.
2013. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én az exemmel megbeszéltem, hogy persze, haverok maradunk, aztán azóta sem szóltunk egymáshoz. Facebookon is letiltottam egy idő után, igazából a barátaihoz sem kerültem olyan rettenetesen közel, szóval még emiatt sem volt fontos, hogy tartsuk a kapcsolatot.
2013. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi haverok vagyunk, beszélünk néha. De tartjuk a távolságot.
2013. aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én azt hittem, hogy majd megtartom ismerősnek és beszélünk is, meg így is volt. Aztán azt vettem észre, hogy csak feltépik a sebeket az ilyen bejegyzések, hogy "ekkor és ekkor itt volt: XY-al"....


Szóval a f**zb*, töröltem a ri**ancot! :D

2013. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Valakivel nagyon jó, baráti kapcsolatom, de van akivel a szakítás óta nem beszéltem és nem is vagyok kíváncsi rá. Utóbbiak a teljes rokonságát letiltottam.
2013. aug. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!