Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti ha szakítottok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Worldismine kérdése:

Ti ha szakítottok a párotokkal vmi okbòl kifolyòlag (megcsalt, nem szeretted stb) a tőle kapott ajandékokat megtartjátok esetleg ha olyan hh ruha v ékszer hordjátok is?

Figyelt kérdés

2013. máj. 14. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg és Igen. Volt egy pulcsi amit rongyosra hordtam, amit annyira szeretett rajtam.
2013. máj. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Éppen tegnap is rajtam volt a tőle kapott nyaklánc. De nem érzem magam jól magam benne mert rá emlékeztet és valahogy büntudatom van hogy mással randizok...
2013. máj. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megtartottam őket, csak nem fogom kidobni.. Visszaadni meg főleg nem, bunkóság lenne.

Egy pulcsi maradt nálam, ami az övé, és vissza akartam adni, de mondta, hogy tartsam meg mert én szeretem ő meg soha nem használja.


A nyakláncot nem hordom, mert nem rajongok értük, de a gyűrű a mai napig a kezemen van. Imádom, mert gyönyörű. Semmi jelentőssége nincs, egyszerűen csak szép.

Szerencsére a páromat nem zavarja. Ő is az exeitől kapott ékszereket hordja.

2013. máj. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor úgymond ennek nincs jelentősége h valamilyen szinten még hiányzik az illető vagy h kötődtök hozzá?
2013. máj. 14. 13:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Van egy ezüst bokalánc, amit mindig hordok, de azért, mert szép. Egyáltalán nem kötődök már az előző páromhoz, szóval bennem nem nyit érzelmi sebeket.
2013. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmilyen szinten nem kötődök az exemhez, hiányozni végképp nem hiányzik. Boldog kapcsolatban élek, összeköltöztünk már, idővel esküvő is. Szóval nem, semmit érzelmi jelentése nincs a gyűrűnek, egyszerűen csak tetszik.


#3

2013. máj. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálam fordítva van/volt. Nem én szakítottam, hanem velem szakítottak és a tőle kapott ajándékokat , a pólót amit kaptam a mai napig nem tudom felvenni. Vissza akartam adni de akkor nem volt nálam és nem is számítottam a szakításra. Ki akartam dobni többször is de anyukám mindig közbelépet, mondván a póló nem hibás...

Így még mindig megvan de ha benyitok a szekrénybe s meglátom egyből eszembe jutt ő.

2013. máj. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én plüsst, nyakláncot , mindent kidobtam, ami a 10 hónapos kapcsolatomból az exemtől maradt. csúnyán váltunk el, elhagytam őt. és nem akartam annyi pénzt és időt pocsékolni az utazásra, hogy visszaadjam a cuccait.nem érdemelte meg.


1 dolgot fogadtam meg. a gyűrűt amivel megkérte anno a kezemet, addig megtartom (nem hordom) csak megtartom, amíg meg nem találom az igazit:) ez megtörtént 3 éve, úgyhogy a gyűrű a Dunában kötött ki.


illetve az eltelt időszakban költöztem egyik szobából a másikba, mert amikor a férjemmel összeköltöztünk, a ház leválasztott részébe költöztünk. akkor találtam meg a kacatok között egy olyan plüsst, amit régen az exemtől kaptam. odaadtam a kutyusomnak játszani:) már széttépte, kibelezte, ki lett dobva.


27/N

2013. máj. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!