Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párkapcsolatban élő lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő lányok, nektek ez elég lenne ahhoz, hogy kilépjetek a kapcsolatotokból?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem, és szerintem én is bejövök neki, csak van barátja. Elég közel állunk egymáshoz, jól érezzük magunkat egymás társaságában, a finom testi közeledést is engedi (de nem csináltunk semmi "rosszat"), sokat mosolyog rám, volt, hogy ketten elmentünk csavarogni stb. Többször éreztem úgy, hogy "felnéz" rám, említette, hogy nekem könnyű, mert olvasott vagyok, meg hogy a munkájában is magabiztosabb, ha ott vagyok mellette, és az eddigi eredményeimet is értékeli. Azt is mondta, hogy én milyen nyugodt vagyok, és nincs ehhez hozzászokva, mert a barátja ideges lesz, ha pl. sokat kell várnia, és akkor káromkodik stb. Egyébként az érdeklődésünk sok mindenben hasonlít, jól el tudunk beszélgetni. Természetesen nem vagyok tökéletes, vannak hibáim és rossz tulajdonságaim, ezt neki is mondtam korábban, és nyilván tudja is. Szóval nem tudom, mit érezzek vagy gondoljak, őszintén szólva szeretném, ha engem választana, bár nem szívesen állnék közéjük, de elvileg úgyis neki kell választania, és szerintem nem vagyok közömbös a számára. A kérdésem a következő (elsősorban lányokhoz szólna): szerintetek ezek alapján lenne-e esélyem arra, hogy a barátja helyett engem válasszon, illetve ha ti ilyeneket mondanátok/tennétek, akkor mire gondolnátok? Lehetséges, hogy nem csak haverként néz rám a lány? Előre is köszönöm a normális, hasznos válaszokat.

2013. aug. 14. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ha a másikba lennék szerelmes, a jelenlegibe nem, akkor nyilván szakítanék. Volt már rá példa.
2013. aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oké, és mondjuk a fent leírtak alapján szerinted a lány érezhet valamit irántam, illetve van-e esély arra, hogy bennem többet lásson (és ezért szakítson), mint a barátjában?
2013. aug. 14. 21:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Én alapból nem viselkedek így más fiúkkal, amikor barátom van.
2013. aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Asszem, most se leszek okosabb, mint korábban, pedig reménykedtem, hogy valami használható infót kapok a témával kapcsolatban. Mondjuk lehet, hogy a lány ki akarja puhatolni, hajlandó lennék-e érte küzdeni, vagy nem tudom, és talán nem száz százalékosan boldog a jelenlegi barátjával. Túl zavaros ez az egész, az a baj.
2013. aug. 14. 21:15
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha így viselkednék egy fiúval, mint ahogy veled ez a lány, már rég nem lennék együtt a barátommal. Ha valaki máshoz (is) vonzódom, akkor szakítanék.
2013. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5: Nem igazán értem őt, ráadásul én se vagyok tapasztalt, és nem tudom, mi legyen. Talán fél kilépni a jelenlegi kapcsolatából, én meg félek konkrétan kezdeményezni, mert nem tudom, ő mit akar. Fogalmam sincs, hogy csak játszadozik-e velem, vagy most mi van.
2013. aug. 14. 21:22
 7/12 anonim ***** válasza:

hát saját példából tanulva. igen, elég. nekem pont most volt így (igaz fiú vagyok)

a barátnőm 3 évet dobott azért mert másfél hónapja megismert mást.

2013. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnálom, én is ilyenek miatt érzek lelkiismeretfurdalást, mert egyrészt talán nem lenne szabad belerondítanom mások kapcsolatába, másrészt viszont szerintem a lány is vonzódik hozzám. És már egy jó ideje megy bennem ez az őrlődés, mert nem akarok szemétláda lenni. Az igazán groteszk ebben az egészben az, hogy hiába próbálkoztam egyedülálló lányoknál, nem kellettem nekik, bár egy-kettőnek talán tetszettem, most meg elvileg pont egy kapcsolatban lévő lány az, aki talán többet akarna tőlem. A fene se érti ezt az egészet.
2013. aug. 15. 19:00
 9/12 mocskosmalac válasza:
én egy 5 éves kapcsolatból léptem ki egy másik fickó miatt... és nem azért, mert annyira meg akart volna győzni arról, hogy ezt kell tennem, sőt. nagyon megfogott a személyisége, az exem mellett pedig már jó ideje nem voltam teljesen boldog. sok sírás és őrlődés után szakítottam az exemmel, de annyira korrekten, hogy a mai napig jóban vagyunk. ha az a kapcsolat, amiben a lány benne van, ellaposodott, esetleg menthetetlenül rossz, vagy szimplán nem a régi, akkor szerintem nem kell semmit sem tenned, előbb-utóbb lépni fog. mondjuk az "elcsábítást" mint olyat ellenzem, szóval szerintem csak légy türelmes...ahogy én látom, tuti nem barátként tekint rád, hanem potenciális pasijelöltet lát benned. :)
2013. aug. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De mi van akkor, ha másvalaki "elviszi" előlem, vagy gyávának fog tartani, amiért nem kezdeményezek? És ha nem csinálok semmit, akkor ő mégis miért szakítson? Lehet, hogy biztosnak érzi a kapcsolatát, még ha nem is tökéletes, és nem adná fel a bizonytalanért. Amúgy az "elcsábítás" érdekes, mert ha nem "udvarolok" neki, akkor nem fogja tudni, hogy én is többet akarok, és hogy komolyan gondolom. Amúgy viszont elég pocsék érzés belegondolni abba, hogy valakik kapcsolatát tönkreteszem, bár ha egy harmadik személy sikerrel közbe tud lépni, akkor szerintem eleve nem volt teljesen stabil és boldog az a kapcsolat, talán csak a felszínen. Még annyit, hogy kb. két hónapja "várok", illetve hát megy a közeledés, meg tart ez a se veled, se nélküled állapot, szóval nem tudom, meddig kellene várnom. A lánynak nemsokára születésnapja lesz, hátha meg tudom hívni valamire, aztán talán lesz annyi bátorságom, hogy bevalljam neki az igazat.
2013. aug. 16. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!