Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számotokra mi az ami már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mi az ami már inkább nyálas mint romantikus egy randin vagy egy párkapcsolatban? Kort és nemet is légyszi

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:

romantikus = nyálas

(people = shit)

2013. aug. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hm...érdekes kérdés. Számomra talán semmi sem az. Esetleg talán azt mondanám nyálasnak amikor már a párom kicsit túlzásba viszi a dolgokat. Ez alatt értem azt hogy rengetegszer mondja hogy szeretlek, stb. Persze örülök ha mondja, és tudom, hogy így van, de amikor már öt perc alatt huszadjára hallod na az kicsit már sok. Persze szerintem mindenki szereti ha szépeket és romantikus dolgokat mondanak neki, de ha ezt túlzásba viszik akkor már nyálassá válik, elveszti a varázsát, és az nem jó. Én ezt gondolom.


20/L

2013. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 - 27/F
2013. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!