Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit fog lépni ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit fog lépni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt 3 hete és már az elején nagyon jó volt vele minden. Csak kiderült idő közben hogy barátja van akivel elég rossz a viszonyuk úgy általában és velem sokkal jobb volt együtt lenni addig. Úgy volt hogy amíg én elutazom 3 napra addig szakít vele de nem sikerült a fiú vissza sírta magát :( A lány nagyon elbizonytalanodott hisz mégis csak rövid ideje ismer de mégis sokkal jobb volt velem. Én személyesen megmondtam neki hogy ne keressen, csak ha már vége van a barátjával addig úgyis felesleges... 2 embert nem szerethet


Ő szeretett volna találkozni annak ellenére hogy a barátjával maradt nem tudom mit akart tőlem . De ha tényleg minden szempontból jobb velem és a barátja egy s**gfej ! Akkor mit gondoltok, mennyi az esélye hogy a közeljövőben otthagyja?


18F



2013. aug. 21. 13:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem fogja otthagyni, téged meg tart talonban. Totál egyértelmű.
2013. aug. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Pendulum92 ***** válasza:

Jól gondolkodsz, nem érdemes olyannal kezdeni, akinek van egy kapcsolata még. Majd akkor is mással flörtöl, amikor veled lesz...


Ha szeret, és egészséges emberi értékekkel rendelkezik, hamarosan szakítani fog.

Ha gyenge jellem, akkor nem fog tudni szakítani, de akkor szerintem annyira nem is veszítesz sokat. Kegyetlennek hangzik, de aki ennyire nem tudja mit akar, azzal nem érdemes lenni.



Nem tudsz mást tenni, mint várni a fejleményeket. Ha rövid határidőn belül nem dönt,akkor én hagynám ezt a lányt.

2013. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
De ha nem boldog vele ???
2013. aug. 21. 13:07
 4/23 anonim ***** válasza:
Adj egy kis időt neki,ne keresd,ne reagálj a megkeresésére,és lehet akkor elgondolkozik,hogy hiányzol neki,és lépnie kellene a kapcsolatából.
2013. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Pendulum92 ***** válasza:
Ha nem is boldog vele, akkor is az ő dolga, hogy otthagyja, vagy nem. Lehet annyira sajnálja, vagy valami haszna származik a kapcsolatból, ki tudja. De te inkább seperj a saját házad táján. Nincs jogod dönteni helyette.
2013. aug. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Pendulum92 ***** válasza:

Ha nem akarja otthagyni, de veled is akar találkozni, az azért van, mert bár nem szereti a barátját, nem akarja feladni a biztost a bizonytalanért. Te meg jó vagy egy kis izgalomnak, "mozgásnak" az életében.


Nincs olyan, hogy valaki csak "visszasírja" magát. Valakinek vissza is kellett fogadni...

2013. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
amit irtatok pont az történt... vagyis hogy megsajnálta és nem akarja összetörni az ő szívét. és hagyom már egy ideje de nagyon nehéz.... néha rámjön az 5 perc és nagyon nehéz megállni hogy ne írjak vagy hívjam fel...
2013. aug. 21. 13:23
 8/23 A kérdező kommentje:
13:16: szerinted mennyi a kis idő? tudom, hogy ezt nem lehet behatárolni de mégis... kb... én már pár nap után szenvedek
2013. aug. 21. 13:24
 9/23 anonim ***** válasza:
Unaloműzőnek használ, ha épp a pasijától nem kap elég figyelmet, de amilyen hülye vagy úgyis hagyni fogod neki akármit mondunk, szal menj és szenvedj tovább a 2. helyen.
2013. aug. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Utolsó: egyéb bölcs tanács pl. arra, hogy hogy legyek akkor valami úton-módon az 1. ?
2013. aug. 21. 13:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!