Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ebben a helyzetben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit néhány hete ismertem meg egy buliban, akkor együtt is aludtunk de nem történt semmi, viszont hagyta hogy átöleljem, nem lökött el magától vagy ilyenek. Föl is vettem Facebookra, ahova egészen pár nappal ezelőttig nem jött fel. De amint följött írt nekem hogy el akart hívni partizni, csak nem tudta a számomat, meg nem is mentek végül meg megbeszéltük, hogy lemegyünk a Balatonra jövő héten. De minden alkalommal ő írt nekem FB-n.

Lehet nála esélyem, vagy érdemes megpróbálni? És mit írjak neki, "bocs, de nem akarsz velem összejönni?", ötletem sincs, pedig már nem egy barátnőm volt.

21 vagyok, ő 16.


2013. aug. 13. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha eddig csak ő írt rád, akkor kezdj te is írogatni neki. Esélyed biztos van nála. Majd minden jön magától, először ismerkedj össze vele rendesen.:)
2013. aug. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Pedig szívesen elmentem volna veled a buliba, hogy ismét átölelhesselek, mert nagyon jó volt!"


Valami ilyesmi válasznak nagyon örült volna szerintem.


32/N

2013. aug. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát szerintem bejössz a csajnak, csak a lányok szeretik ha a fiú kezdeményez! Szerintem először az is megteszi, ha jobban megismered (bocsi hogy ilyet mondok, de senkiről sem tudhatod mikor b.a.sz át éppen) aztán bókolhatsz neki, hogy pl "Nagyon csinos vagy!" Szépek a szemedid vagy mittudom én:DD a lényeg, hogy neked kell kicsit közeledned hozzá.. vagy mond el neki úgy, hogy Hiába nem rég ismerted meg, te többet érzel mint barátságot, aztán kérdezd meg hogy ő mit érez irántad:DD Légy férfi:D
2013. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3., gondoltam erre, csak sok a közös ismerősünk és ha vissza utasít biztos megtudják és rajtam fognak röhögni.
2013. aug. 13. 13:52
 5/6 schocko ***** válasza:
...akkor várd meg míg megkéri a kezedet...
2013. aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj te is neki,kezdeményezz,hívd el olyan programra kettesben még a Balaton előtt,ahol jobban megismerhetitek egymást.Esélyed a leírtak alapján biztosan van.
2013. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!