Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akkor most mi lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mi lesz?

Figyelt kérdés
Pasim az utóbbi időben nagyon könnyen ideges lesz. Ezért nem akar velem találkozni nehogy bántson engem. Szerintetek ez igaz? És ő szakitani akart ezért de én rábeszéltem hogy csakszünetet tartsunk. Ez a szünet tartás miből áll? És szerintetek szakitani akar? ( eddig semmi ilyesminek nem láttam jelét nagyon jól elvoltunk )

2013. szept. 6. 17:38
 1/7 anonim válasza:
az én párom is szokott ideges lenni de ezért azt soha nem mondta,hogy szakítsunk azért,hogy ne bánton,lehet,hogy valami más van a háttérben :/
2013. szept. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A.R. ***** válasza:
A szünet = szakítás csak nem megbántási alapon.
2013. szept. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De az van hogy olyan szinten ideges lesz hogy egyik nap pl: a suliban nem találta a könyvét és erre elkezdett ordibálni a tanár meg kiküldte erre ő kitört egy ablakot. Szóval meglehet érteni hogy miért félt engem de attól még nagyon hiányzik. Ez a szünettartás meg elvileg addig tart amig ő lenyugszik. Csak félek hogy közben összejön valakivel
2013. szept. 6. 18:41
 4/7 anonim válasza:
nincsenek neki enyhe viselkedési zavarai ? ha meg tényleg szeret, már a puszta látványod le kéne hogy nyugtassa...
2013. szept. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem nincsenek viselkedési zavarai...amúgy nem tudom hogy szeret-e ezt igy még nem beszéltük meg. Akkor szerintetek most hagyak egy kis szünetet és utána talizzunk? Amúgy nagyon kevés ideje vagyunk együtt szóval még az se lehet hogy megunt. Csak az aggaszt hpgy ő nem akar-e szétmenni
2013. szept. 6. 19:51
 6/7 Banderasz094 ***** válasza:
Hát ezek igen csak lelki probléma jelei a srácnál,sajnos ugyan igy voltam,agresszív viselkedés stb,ha magátol nem változik,sajnos orvos lessz a vége,idegkimerülése lessz :/
2013. szept. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké akkor várok de akkor facebookon se beszéljünk?
2013. szept. 7. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!