Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fáj, hogy azt hittem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj, hogy azt hittem, hogy lesz egy párkapcsolatom, de nem jött össze a dolog. Meddig lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok fiatal, 29 éves lány vagyok. A szokásos volt. Jól indult minden aztán valahogy mégse tudtunk megnyílni igazán egymásnak, pedig a szándék megvolt és még a szex is működött. Így abbamaradtunk, hogy hagyjuk a dolgot. Valóban emberileg nem illetünk volna össze, de ez már nem tudom hányadik ilyen eset. Mikor fogom megtalálni a társam? :(

2013. szept. 1. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet , hogy a 10., vagy a 11. vagy a 18. pasi lesz az.
2013. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de addig egyre inkább bezárkózom. :(
2013. szept. 1. 16:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Éppen ezaz hogy ne zárkózz be menj ki az életbe emberek közé ismerkedj, nem lesz gond ha egyszer te is kezdeményezel.

Mi történhet?? elutasít? ez mindenkinél fent áll.

Az meg h ribinek vagy könnyűvérűnek néz ez a duma nem kell.

2013. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne pasizz, kb. 3-4 hónapig, közben koncentrálj csak saját magadra és próbáld meg elképzelni, hogy kire lenne szükséged. (Ne külsőre, szigorúan a belső tulajdonságokra koncentrálj.)


28 évesen én is úgy voltam, ahogy te, azt hittem, sosem lesz normális párkapcsolatom. 3 hónapig nem pasiztam egyáltalán, mégis lett ...

2013. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, mint te és még a korom is hasonló. Én is csak azt tudom mondani, hogy a bezárkózás nem megoldás (próbáltam csak rosszabb lett), és rájöttem, hogy új városba vagyok és így nem is nagyon vannak mellettem a barátok akikkel otthon eltudtam menni szórakozni és esetleg ismerkedni. De rájöttem, hogy ha akarok vmit akkor tennem kell érte így elkezdtem még egyedül is koncertekre járni próbálkozni ismerkedéssel több kevesebb de inkább kevesebb sikerrel. De egyszer meg kell fordulni a szerencsének és a tanácsom is ez. Járj el otthonról, bármikor bármi megtörténhet. Üdv.
2013. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már 3 éve nincs párkapcsolatom, volt például olyan, hogy fél évig egyáltalán semmi. Néha valóban jót tette, mert magamra koncentráltam, meg a munkámra, de nem jó egyedül. :(
2013. szept. 1. 16:50
 7/9 anonim ***** válasza:

De ettől még nem kell feladni.

Még simán jöhet másik,nem vagy még öreg.

2013. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen ezt én is tapasztaltam, h jobban lehet munkára és minden másra koncentrálni, de ha nincs ki mellett felkeljen az ember nincs értelme az egésznek. Kitartás neked is remélem több szerencsével jársz mint én.
2013. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem 27 évesen még egy lány sem akart egyáltalán randira jönni, akárhányat is kérdeztem meg. Szóval azt hiszem én tényleg nem fogok soha sem párt találni. Így jár az, aki olyan ocsmány, mint én.
2013. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!