Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt barátnőm nagyon hiányzik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőm nagyon hiányzik, nem veszi fel a telefont mit tegyek?

Figyelt kérdés

hetfo reggel szakitottam a baratnommel mert megint csak alaptalanul veszekedessel kezdte a napot.


Es mondtam nekem a veszekedesbol nem kell tobb.


O erre: jo ot nem erdekli nem fog utanam sirni, ez nem egy kapcsolat volt hanem egy szar...stb..


5 honapot voltunk egyutt, ez ido alatt kozos nyaralasok stb...


Holnap megszeretnem latogatni, es megmondani neki hogy imadom es szenvedek, hogy nincs velem. Rosszul dontottem.


De attol felek h o tultette magat rajtam es nem hianyzok neki.


Azok miqtt h ez nm kapcsolat volt, hanem egy szar..stb amiket mondott..



De nekem nagyon hiányzik, hívtam de nem vette fel, ki se nyomta hagyta hogy kicsörögjön.


Visszahívni nem hív.. most forrong vagy ez mit jelent?



2013. szept. 10. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Miért vagy ilyen papucs? Legyél már férfi, ha veszekedtetek, meg hisztizett miért akarsz újra a játékszere lenni?
2013. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
jó oké. egyszer feltetted, most nem kell félóránként ugyanezt kiírni.. ha ennyire szeretted minek szakítottál vele? most meg itt sírsz.. hát állj fel a gép elől, és szedd össze magad, mert mi a te bajodat nem fogjuk tudni megoldani... ha csak gép előtt ülsz, akkor nem fogsz előre lépni..
2013. szept. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

"... nem veszi fel a telefont mit tegyek?"


Marha egyszeru: ne hivd fel tobbet.

2013. szept. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

Ma már egyszer válaszoltam az előző kérdésedre, leírtam hogy szerintem ne is hívd fel mert nem éri meg.

Nem egészen értem miért írsz ki ide bármit ha utána leszarod a válaszokat.

Ugyanazt tudom írni amit pár órával ezelőtt, felejtsd el. Ha nem veszi fel az legalább egyértelműsíti hogy neki te már nem kellesz, és nem is hiányzol. Majd találsz mást aki szeret. Ennyi.

Nyilván ezt leírni könnyebb mint megtenni, de aligha van választásod. Ő már nem kér belőled, nyeld le a keserű pirulát, és lépj tovább.

2013. szept. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Ne hívogasd hanem kapd elő a legszexibb és elegánsabb ruhád ,fogd meg a parfümödet,pénztárcád menj el a virágoshoz és kérj egy ilyet : [link] aztán vegyél rózsaszín lufikat ,lődd be a séród a bolt ablakának visszatükröződését használva és várd a buszt!
2013. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 kolosszus22 ***** válasza:
Ha ennyi idő elég volt neki, hogy túl legyen rajtad, akkor sokat nem vesztettél.
2013. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

az a baj engem ez nem vígaztal, én attól még ugyan úgy szeretem


Józan paraszti ésszel belegondolva, tudom hogy rég szakítanunk kellett volna nem is kéne rá gondolnom mert nem érdemli meg, de nem tehetek róla , szeretem nem tudom mit szeretek benne de hiányzik ..

2013. szept. 10. 23:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor minek küldted el???
2013. szept. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Felejtsd el! Valószínűleg most is ' basszák valahol '
2013. szept. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

remelem nem.. Ennyi ido utan...



Allitolag nagyon ki van bukva, ideges stb allandoan, es a hata kozepere se kivan mert kidobtam....


Kozos ismeros mondta hagyjam kicsit meg lenyugszik aztan vagy felkeres magatol vagy nem.



Am nekem is lenne olyan akivel dughatnek de en nem lennek ra kepes=S

2013. szept. 12. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!