Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt barátnőm nagyon hiányzik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőm nagyon hiányzik, nem veszi fel a telefont mit tegyek?

Figyelt kérdés

hetfo reggel szakitottam a baratnommel mert megint csak alaptalanul veszekedessel kezdte a napot.


Es mondtam nekem a veszekedesbol nem kell tobb.


O erre: jo ot nem erdekli nem fog utanam sirni, ez nem egy kapcsolat volt hanem egy szar...stb..


5 honapot voltunk egyutt, ez ido alatt kozos nyaralasok stb...


Holnap megszeretnem latogatni, es megmondani neki hogy imadom es szenvedek, hogy nincs velem. Rosszul dontottem.


De attol felek h o tultette magat rajtam es nem hianyzok neki.


Azok miqtt h ez nm kapcsolat volt, hanem egy szar..stb amiket mondott..



De nekem nagyon hiányzik, hívtam de nem vette fel, ki se nyomta hagyta hogy kicsörögjön.


Visszahívni nem hív.. most forrong vagy ez mit jelent?



2013. szept. 10. 19:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%
Kit érdekel?
2013. szept. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%
Én is dughatok,de képes is vagyok rá!:)
2013. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ideje volna felnőni. Nem gondolod? Az azért elég komoly döntés szerintem, hogy együtt vagy-e a pároddal vagy nem. Ha ezt a döntésedet egyik napról a másikra oda-vissza meggondolod, nem tűnsz túl komolynak.

Amúgy ha amúgy sem volt kellemes vele, akkor ez az utólagos megbánás mindössze annak szokott a jele lenni, hogy ragaszkodunk a megszokott dolgokhoz. Annyi történt veled, hogy kiléptél a komfortzónádból és most szenvedsz miatta. Most őszintén: ha netántán újból összejönnétek, mi lenne fél év múlva? Képzeld magad elé. Ha újra veszekedéssel kezdené, akkor érdemes vele összejönnöd?

És egészen mellesleg: a szavai mögött meghallottad vajon a valódi tartalmat? Mi hiányzott neki? Lehet, hogy nem csupán közös nyaralásra vágyik, hanem pl. bensőséges beszélgetésekre, hogy megoszd vele a lelkedet, hogy nem csak szakítás után, hanem máskor is elmondd neki, hogy imádod.

2013. szept. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!