Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a párommal 10év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehazudj76 kérdése:

Szakítottam a párommal 10év után, nem értékelt. Össze jöttem egy másik sráccal, nagyon tetszik, erre az exem meg jelent és lelkileg ki készitett, kibékültem vele. Nem tudom elfelejteni a másik srácot mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 16. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 10 év után szakítottatok akkor annak oka volt. Maradj a másikkal. De a körülményeket nem ismerve mondom ezt.
2013. szept. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na, akkor érthetően... szakítottál vele, mert nem volt jó, összejöttél egy másik sráccal, akivel jó volt, erre visszajött az exed, kikészített, és most megint vele vagy, miközben a másik sráccal szeretnél lenni? Csak egy kérdés... MIÉRT?
2013. szept. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A miért re az a válasz, hogy NŐK.


A 10éves pasid csak azért akart visszakapni, mert miért ne. Nem talalt magának masik nőt. Te meg hülye (már elnézést) vissza mentél hozzá, mert szereted, vagy bantalmaz valamilyen ertelemben és félsz tőle. Nagyon gyorsan razd le magadrol és menyj vissza az uj hoz. Ő jobban fog téged szeretni meglasd.


Ez az én véleményem

2013. szept. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg volt az oka, hogy szakítottatok. Ugyan ennyi év után laposodik jócskán a kapcsolat, de ha már szakítás volt, akkor nem sok értelme van. Válaszd az újat és érezd végre jól magad. Hidd el sokkal boldogabb leszel, mert felmelegítve csak a töltött káposzta jó....
2013. szept. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem akart semmi komolyat,soha nem vitt sehova,nem mondta,hogy szeret.Egyébként mindig kedves volt ,nagyon jó volt a ... de természetesnek vett minden jót tőlem.Nem veszekedtünk.Meg untam,hogy semmiről nem szól.Sok beszélgetésnek ,nem lett eredménye,csak akkor amikor én már ki szerettem belőle.
2013. szept. 16. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!