Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gáz 23 évesen szinglinek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz 23 évesen szinglinek lenni?

Figyelt kérdés
Van egy párkapcsolatom (1 éve), de nem az igazi a dolog. A barátom egy rendes srác, de részemről elmúlt a szerelem. Ő sem tűnik úgy, mintha halálosan belém lenne esve, de legalább ő kíván engem szexuálisan. Én nem kívánom őt, ezért egy ideje nem nagyon szexelünk. Gondolkodom szakításon, de tudom, hogy milyen nehéz manapság normális párt találni. Az összes barátnőmnek van barátja és mindannyian tudják, hogy ő az az ember, akihez hozzá akarnak menni. Ráadásul 23 évesen a többség már nem szakításon töri a fejét, hanem eljátszik a gondolattal, hogy gyereket szüljön. Ha szakítok a barátommal, akkor sincs semmi garancia arra, hogy jobbat találok. Jó lenne megoldani inkább a dolgot, de hiába próbálunk beszélni a problémákról, nekem akkor sem térnek vissza az érzéseim és nem kívánom. Persze erre mindenki azt mondja, hogy "én inább lennék egyedül, mint egy rossz kapcsolatban". De azért én mégis egy csomó embert látok magam körül, aki egy kompromisszumokkal teli párkapcsolatban él, minthogy jobbat keresne. Gondolom azért, mert mindenki tisztában van vele, hogy jobbat találni nehéz, vagy lehetetlen. Szerintetek? 23/L

2013. okt. 4. 15:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
Gáz ilyen kérdéseket kiírni.
2013. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Szerintem vannak itt ennél gázabb kérdések is...
2013. okt. 4. 15:25
 3/22 anonim ***** válasza:
És a barátod olyan ostoba ember, hogy nem esik le neki az, hogy nem kívánod ergo nincs szex? Nem értem egyes férfiakban nincs egészséges férfias mentalitás? Nem arról lenne szó, hogy könnyen elhagyjon, hanem, hogy vegye már észre, hogy ez egy fos így.
2013. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

az gáz amit annak érzel.

meg amit teszel azzá válsz.

senki se irányítson, tégy amit akarsz.

2013. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.


még annyi hogy én is 23 vagyok, és még csajom se volt, nem érzem gáznek, ugyanis kb egy csecsemőnek érzem magam

2013. okt. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
De feltűnik neki, hogy nincs szex. Meg néha fel is hozza a témát, hogy ez így nem lesz jó. De ettől még nem változik semmi. Biztos, hogy zavarja, de azt nem tudom, hogy megfordult-e már a fejében, hogy szakítson velem és keressen olyat, aki hajlandó vele lefeküdni. Gondolom ő is abban bízik, hogy majd jobb lesz és újra szexelni fogunk.
2013. okt. 4. 15:28
 7/22 anonim ***** válasza:
Szakíts, mindenképp.
2013. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Megyek, felkötöm magam, viszlát.
2013. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

szerintem felesleges csak azert valakivel egyutt maradni, mert "ugysem talalok jobbat". de. talasz, csak jo helyen kell keresgelni. es kit erdekel, ha szingli vagy X evesen? hat nem lesz*rom mit gondolnak rolam? :)

fontos hogy jol erezd magad? vagy inkabb az szamit, hogy mit mondanak rolad? ezeket gondold vegig es cselekedj belatasod szerint.

2013. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 NyolcOne9 ***** válasza:
Végig sem bírtam ezt a szarságot olvasni. Te olyan buta vagy, hogy nekem kellemetlen.
2013. okt. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!