Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha szerelemmel szerettél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelemmel szerettél valakit, akkor létezhet ilyen?

Figyelt kérdés

hogy egyik nap még így szeretlek-úgy szeretlek aztán pár órával később meg mintha egy vadidegennel beszélne és semmi jelét nem mutatja,hogy érezne,érzett volna bármit is


megvolt az utolsó vita,eljött a cuccaiért és elment,kész ott lezárta,hozzáteszem nem veszekedtünk sokat és semmi oka nem volt,hogy így döntsön és ledöbbentett,hogy ilyen hamar túllépett

másnap már másik csajjal ismerkedett


létezik,hogy valaki ilyen hamar túllépjen?



2013. okt. 11. 11:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
azt a csajt még hetekkel korábban említette is,de engem nem érdekelt aztán nem folytatta
2013. okt. 11. 19:51
 12/14 A kérdező kommentje:

és azt mondta rám hogy hisztis vagyok és ez neki nem tetszik :/


nagyjából jellemzem:

oroszlán jegyű ami nagyon is jellemző rá,egója az nem is tudom hogy milyen nagy lehet :DD

ha valamin megsértődött (ami akár az ő hibája is volt) akkor érzelmileg kezdett zsarolni,hogy pl hazamegy ha most nem megyek oda és babusgatom,simogatom

meg megszabta,hogy mikor poénkodhatok pl egyszer mentünk kocsival és mondtam valami poént erre lefékezett és besértődve mondta hogy cirógassam mert most ideges lett

nem is értette a poénokat :/

2013. okt. 11. 20:01
 13/14 A kérdező kommentje:
30 éves amúgy
2013. okt. 11. 20:01
 14/14 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de elég hülye lehet szegény. Az oroszlán jegyűek amúgy nehéz természetüek. Mondom én ezt úgy, h én se vagyok könnyű eset. Keress olyat, aki elfogad téged úgy, ahogy vagy, kicsit hisztisen. De azért túl hisztis ne legyél, azt egyik pasi se bírja.
2013. okt. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!