Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A (elég erőteljes) féltékenysé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A (elég erőteljes) féltékenység együtt jár a szerelemmel?

Figyelt kérdés
Mindenképpen a szerelemmel? Az "egyszerű", baráti szeretethez nem társul ilyesmi, ugye? Vagy én gondolom rosszul?:O
2013. aug. 12. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet irigység is^^
2013. aug. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Társulhat barátsághoz is, ha nagyon jó barátok az illetővel, de mással mégis jobban kijön.
2013. aug. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a féltékenység a bizalom és az önbizalom hiánya. :)
2013. aug. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jójó, ezt már hallottam, 3. válaszoló.:D de most ebbe ne menjünk bele szerintem. a lényeg a lényeg, nem irigységről van szó, az biztos.
2013. aug. 12. 00:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen egészséges emberi kapcsolatba nem fér bele a féltékenység, max. nagyon nagyon minimális szinten.
2013. aug. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem minden ember nap mind nap feltekeny mindenkire. Szerintem ez mulo erzes. Szerintem ebbol hujeseg akkora ugyet csinalni, mint ahogy csinaljak. Amugy szerintem nem a kovassza egy kapcsolatnak a feltekenyseg. Egyesek osszetevesztik a feltekenyseget a ragaszkodassal.
2013. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!