Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kiszeretett belőlem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszeretett belőlem a barátnőm, de azt mondja hogy később még lehet köztünk valami. Most ezt, hogy értsem?

Figyelt kérdés
Nemrég szakított velem a barátnőm , azért mert azt mondja néha nem tudja mit érez. Állítása szerint úgy érzi később lesz még köztünk valami ,de most nem próbálja meg újra ,mert fél ,hogy újra kiszeret belőlem ,de nem akar elveszíteni és maradjunk csak barátok. Azóta minden nap beszélünk , az esetek nagy részében ő keres fel. Most mi tévő legyek? Visszahódíthatom?

2013. nov. 1. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy érdemes ezzel küzdened. Lehet hogy sikerül, de ugyanez lenne a vége.

Talán vannak olyan dolgaid amiket nem kedvel, és abban bízik hogy idővel ez változni fog, és így talán később lehet valami. De addigra általában már úgyis lesz más, és eszébe se fogsz jutni.

Szerintem az esetek 95%ban, kár újrakezdeni, mert semmi nem változik, és hónapokon belül ugyanolyan véget ér a kapcsolat.

Én a helyedben megmondanám hogy : Köszi, barátom van elég, ha nem kellek mint pasi, akkor szia. Aztán törölni, tiltani, mindenhonnan és keresni kell mást.

2013. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
élni akar, dugni, ismerkedni stb....de férjjelöltnek jó vagy.
2013. nov. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D Szerintem is ebből már sok jó nem sülhet ki.
2013. nov. 1. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!