Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működne egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működne egy olyan párkapcsolat, amiben messze lakunk egymástól? (konkrétan 200 km a távolság köztünk)

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy működhetne az ilyen kapcsolat, hogy ilyen messze lakunk egymástól.
2013. okt. 16. 13:20
 1/6 AndrejjaMarijann ***** válasza:
42%

Nekünk a volt párommal 5 hónapig tartott,ez egészen pontosan 160 km távolság volt,és nekem nagyon nem tetszett a dolog.Akit most szeretek,Vele minden nap együtt alszunk,( bár még nem feküdtünk le egymással),ez leírhatatlanul jó,és mindennél többet ér,hogy mellettem alszik.

Nálam nem működik,de azt mondják,a szerelem mindent kibír.:) 24/N,37/F

2013. okt. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ebből esküvő lett

De ehhez kellet,t hogy előbb utóbb a párom ide költözött.

Ha nálatok valamelyikőtökben ott a hajlandóság a költözésre akkor akármi is lehet.

2013. okt. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az azért sok. Hogyan szoktatok találkozni? Milyen időközönként?

Én és a Barátom között 80 km a távolság, ezzel még lehet együtt élni ha a hétvégék szabadok. Ha nem, akkor jön a költözés később meg amúgy is. Én úgy tervezem legalábbis, hogy 1-2 év múlva ha minden jól alakul. 1 éve vagyunk együtt pár hét híján.

Szóval nekünk működik, de nem tudom ti hogy vagytok és csak rajtatok múlik.

2013. okt. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BlackSword ***** válasza:
ideig-óráig működik, de előbb-utóbb vége lesz... De mindig vannak kivételek... Sokban függ a közlekedéstől is... Korotok???
2013. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ mennyire vagytok kitartóak,toleránsak,nem agyalósak,mennyire bíztok a másikban.Nálam nem igazán működött, mert ahogyan telt múlt az idő egyre rosszabb lett.Hiányzott,hogy nem volt mindig ott,amikor szükségem volt rá,és sok dolgot egyedül éltem meg.
2013. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Poncius válasza:

Volt olyan kapcsolatom, ahol ugy inditottunk, hogy az orszag masik feleben voltunk. Fel evig mukodott. Ugy ereztuk hogy tovabb kellene lepnunk, tobbet szeretnenk egyutt lenni. Akkor epp egyikonk sem tudott a masikhoz koltozni, ezzel zatonyra is futott minden.

A mostani kapcsolatomban is volt egy fel ev amikor tavol voltunk egymastol, de sikerult megoldanunk.

Szerintem gyorsan kepes tonkretenni egy kapcsolatot a tavolsag. Am ha valakinek fontos egy kapcsolat, akkor tesz azert hogy megoldja az ilyen problemakat.

2013. okt. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!