Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Menni vagy maradni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menni vagy maradni?

Figyelt kérdés
Egy éve járok egy sráccal, de nagyon nehéz eset, mindenki szerint. Nagyon szeretem őt, de egyszerűen őrületbe kerget a viselkedésével. Egyik pillanatban érezhető, hogy mennyire szeret, s ki tudja mutatni, de nagyobb százalékban általában iszonyúan megbánt, s egyre csak arra tudok gondolni, hogy nekem ez nem megy. Mégis valamiért úgy érzem, nagyon szeretem őt, s már többször szakítottam vele, meg rágtuk át a dolgokat, de valahogy úgy érzem ő miatta nem tud tovább haladni a kapcsolat, mert gyerekes, nehéz eset stb. Annyiszor megbocsátottam már a "hülyeségeit", mert fontosabb az, hogy tudom, hogy mennyire szeret, s én is őt. Mit lehet ilyenkor tenni?

2013. nov. 10. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
menni
2013. nov. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
neked jönni, barátodnak menni
2013. nov. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
menni, ez helyett egy sokkal boldogabb kapcsolatban lehetnél
2013. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Maradj nyugodtan,a srác hülyeségeinek gyümölcsét úgy is aratni fogja.

idő közben úgy is megtalál a szerelem ami változtatni fog a problémádon,csak akkor ne habozz majd,tedd meg amit meg kell tenni!

2013. nov. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!