Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menni vagy maradni?

Figyelt kérdés

A baratommal 11 honapja vagyunk egyutt. Egyutt is lakunk , de nem vagyok a legboldogabb . Beszeltem mar vele errol de a valtozas nala csak 3 napig tart :(

Tehat vannak dolgai amik nagyon nem tetszenek .

Rossz dolgok : duh kitoresek . Mindig panaszkodik, pl megkertem , hogy menjunk le a syarndra . A 20 perces setat vegig durogta , hogy a huly.e seta a kib.aszott seta , hogy o mennyire utalja a setat. Milyen meleg van , de utalja a meleget stb.. akkor ha rossz napja van akkor egesz nap rombol , a falat utogeti dolgokat tor szet stb.. 11 honap alatt szetyort egy tv t, 4 telefont , 1 szamitogepet , 4 lyuk a falban, 2 motor , 1 tv alvany , 1 hazi mozi rendszer .


De ugyan ezek mellety vannak jo dolgok is

Jo dolgok :

Tudom , hogy teljes tiszta szivbol szeret . Mondja es erezteti velem , hogy gyonyoru vagyok . A valtozast is probalja latszik rajta de ilyen a termeszete ( ilyen duh kitoresekben szenved . Volt pszihologusnal is , mar gyerek koraban is ebben szenvedett ) es segiteni szeretnek neki . Nem akar csak ugy fakepnel hagyni , segiyeni akarok neki a "gyogylasban" de nagyon nehez. Mit tehetnek? Ti mennetek vagy probalnatok segiteni?


Ugyan akkor ha valaki ugy dontene , hogy menne megis mivan ha kesobb jonne ra , hogy teny es valo , hogy nem volt minden makulatlan de viszont ami a lefontosabb , hogy szerette , mindent megteyy volna erte , ott volt neki de mar nincs es ilyenkor visszasirni magad mar tul keso :/

Mert ugye most vele vagyok es a rossz dolgok idegesitenek de mi van ha mar nem lesz velem , mi lesz ha akkor jovok ra , hogy a rossz dolgok megsem olyan rosszak , hogy elnyomjak azt a tenyt hogy szeretve vagyok? :/


2013. aug. 9. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy idióta.
2013. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
→→Nem akarom csak ugy fakepnel hagyni ***
2013. aug. 9. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:

ezek tényleg rosszak, nem csak neked tűnik úgy

teljesen megváltozni nem fog, ilyen a természete

ha oda figyel rá, lehet sokkal jobb, de bármikor előjöhet ez

akkor is ha ingerült

2013. aug. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!