Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás?

Figyelt kérdés
Hogyan szakìtsak a barátnőmmel úgy, hogy kevesbe bàntsam meg ezzel őt?

2013. dec. 1. 00:14
1 2
 1/11 Dwight Schrute ***** válasza:
titokban tedd
2013. dec. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem úgy lehetetlen szakítani :/
2013. dec. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi az nem jó a szex?
2013. dec. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

úgy nem lehet


kivéve ha büdös és igényztelen leszel, kikényszerítve a szakítást

2013. dec. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Vagy ha megölöd.
2013. dec. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

üdvözöllek dobottfalván!

te vagy a lakosság!

2013. dec. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak aki normalis vàlaszt ìrt,a többieknek pedig értékelem a humoràt,de nem túlsàgosan hasznos a válaszuk.

Esetleg valami ötlet? Mivel nem akarom megbàntani..

16/F (szóval nem az életem szerelméről van szó,de nem szeretném megbàntani a lànyt..)

2013. dec. 1. 16:18
 8/11 anonim ***** válasza:
ha szeret és váratlanul éri, mindenképp fájni fog neki. legyél tárgyilagos és határozott, az a legrosszabb,ha kedvesen,megértően próbálod előadni, mert ezzel csak reményt táplálsz benne. Amúgy meg ne mondj bántó dolgokat, ne fogd rá, hogy miatta szakítasz (magadra se, ne csinálj mártírt magadból)
2013. dec. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
figyelj, ha ő szerelmes beléd, nem fogod tudni nem megbántani. a legjobb, amit tehtetsz, hogy összeírod magadnak az okokokat hogy miért nem elég jó neked ez a lány, majd utána próbálod neki ezt vázolni. és bármennyiszer hív, vedd fel, és beszéld meg vele, hogy ez neked nem fog menni. ne hagy bizonytalanságban, szénj rá IDŐT, hogy megértse, próbálj meg válaszolni a kéréseire de mindezt Őszintén tedd. ehhez előbb magadban kell tisztáznod hogy miért is nem elég jó neked? Biztos, hogy véget akarsz vetni ennek az egésznek?
2013. dec. 9. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, mivel elmúlt bennem az a bizonyos tűz.. Nem tudom miért..de elmúlt.. és nem is szerettem bele újra.. Szeretem,de màr csak mint baràtot..
2013. dec. 15. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!