Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon gyerekes dolog letiltan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gyerekes dolog letiltani az exem facebookon?

Figyelt kérdés
Nem tudok nem gondolni rá, 3 hónap telt el a szakîtás óta, de nem volt egy nap, hogy ne jutna eszembe. Nem vagyunk ismerősök, nem zaklat, nem adott semmi okot arra, hogy letiltsam. Egyszerűen csak nem tudom megàllni, hogy időnkènt ne nézzek rá, amitől persze még rosszabbul érzem magam, főleg ha az új lánnyal küldözgetnek egymásnak szeretlekes képeket..

2013. dec. 26. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
ha nem adott rá okot, ne tiltsd le
2013. dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
A szakítás napján le kellett volna tiltanod. Így könnyebb a felejtés.
2013. dec. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
tiltsd. azt kell tenned ami neked jó
2013. dec. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Amúgy ha ő nem nézeget engem, akkor fel sem tűnne nekik, nem? Vagy hogy van ez én még nem tiltottam :D
2013. dec. 26. 18:47
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Letilthatod de semmivel sem fogod magad jobban érezni utána (szerintem).
2013. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem jobb, vannak letiltva.
2013. dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A letiltás önmagában nem megoldás.Igazából akkor fogsz megnyugodni,ha szépen elmész bulizni,és lekattansz erről az egész témáról.Elvégre eltelt három hónap,ami ugyan nem sok,de nem is kevés idő a felejtéshez.
2013. dec. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem gyerekes, le kell tiltani az exet, aztán majd ha túlleszel rajta hónapokkal később, és lesz új pasid/csajod, akkor feloldani a tiltást, hadd lássa. Rágni fogja a kefét! :)
2013. dec. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Emberek ***** válasza:
100%

én nem látom értelmét, bár lehet azért mert csak chatelni járok fel, és nem is nagyon nézem, hogy ki mit rakott ki.

igaz néha összetalálkozom az exem képeivel, de tekerek is tovább.. már hidegen hagy, pedig kevesebb mint 3 hónapja szakítottunk. :)

2013. dec. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az. Semmi értelme.

Engem exem tiltott, törölt, majd később feloldotta. De már azóta beszélgetünk is néha néha és azóta könnyebb is nem gondolni rá és továbblépnem is sikerült, pedig azt hittem beleőrülök, hogy elveszítettem.

De amúgy, ha nem ismerősöd és tiltod, csak ő nem látja a Te profilodat, Te az övét igen. Vagy tévedek?

2013. dec. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!