Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek lehetséges az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges az, hogy egy nagy szerelemnek induló kapcsolat, azért érjen véget 3 hónap után, mert az egyik fél önértékelési zavarral küzd, mindenben kevesebbnek érzi magát, mint a párja?

Figyelt kérdés
A szerelem több évi barátság után alakult ki. A kisebbrendűség érzése a kapcsolat elején egyáltalán nem jelent meg, sőt büszke is volt a párjára, de aztán éppen emiatt szeretett ki belőle és végül ő döntött a szakítás mellett. Összejöhetnek ők még egyszer?

2013. dec. 30. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hacsak nem változik 180 fokos fordulatot a magáról alkotott véleménye.
2013. dec. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
Simán lehetséges, az pedig rajtuk múlik, hogy újra összejönnek vagy sem. Az önértékelési zavarral kellene valamit kezdeni, mert bizony az könnyen megölheti a kapcsolatot.
2013. dec. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Régebben nem hittem, hogy ez lehetséges, de mióta sokat vagyok ezen az oldalon, az önbizalom hiányosokkal kapcsolatban már nem lep meg semmi...

De miért alakult ez ki? Talán az egyik utalásokat tett rá, hogy ő a jobb? Hogy pl inkább hozzánk menjünk, mert a te lakásod nagyon lepukkant, vagy nekem 2 diplomám van, neked egy sincs, stb. Vagy csak úgy jött neki, minden ok nélkül? Beszélnetek kéne...

2013. dec. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
úgy értettem "nem lehetséges", csak ez lemaradt :) #3 voltam
2013. dec. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Semmi negatív megjegyzés nem volt, sőt inkább biztatás, dicséret. Sokszor a lelki szemetesláda szerepét is elvállalta, próbált, a maga módján tanácsokat is adni. Ezeket azonban a másik nem igazán fogadta meg, nem nagyon hagyta, hogy segítsenek rajta. Talán az volt a gond, hogy a magabiztosabb nem "csüggött" eléggé a másik szavain, nem mutatta ki folyamatosan a csodálatát.
2013. dec. 30. 10:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A családomban van egy ilyen pár. A férfi a gyenge láncszem, és minden komplexusáért a feleségén áll bosszút, alkoholista lett, egy önző utálatos barom.

Tapasztalatból mondom, hogy van olyan ember, akinek hiába van normális, támogató párja, nem tud túllépni magán és mindenki más lesz a hibás. Állhatsz te hozzá bárhogy, semmi nem segít, neki kell magában helyretenni a dolgokat.

2013. dec. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Hát én nem tudom. Nem hiszek ebben. Nekem pl semmi önbizalmam nincsen. Soha nem is lesz. Sokáig sikerélményem sem volt az élet több területén.


Azért pl Az eléggé le tudja húzni valaki önértékelését, ha még a saját családja részéről sem érezte soha a szeretetet, és nem értik azt sem, hogy a férje mit eszik rajta:) Illetve azt várják mikor fogja elhagyni a pasi...


De ettől teljesen független az, hogy imádom szeretem a férjemet, és boldog vagyok vele. És a kapcsolatunkra az én gondjaim nincsenek hatással.


27/N

2013. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Főleg a 6-os volt nagyon elgondolkodtató...
2013. dec. 30. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!