Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges ha valaki évekig nem él párkapcsolatban és nincs csaja, teljesen elszokik tőle és ha lesz akkor is nagyon nehezen indul majd el a kapcsolat bármilyen értelemben?

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Egézbiztosan lehetséges, hogy előfordulhat hogy megesik az ilyen.
2013. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha e mellé nem szólsz lányokhoz (család tagon kívül)

egész biztos. De ha jársz szórakozó helyre ilyesmi és ott vannak r*bancok (ez egy felszines életforma) komoly kapcsolatra alkalmatlanok, viszont egy smárolás erejéig lehet rajtuk gyakorolni, ők se várnak többet tőled (remélem) és te se tőlük és nem esel ki a gyakorlatból, sőt csak több tapasztalatot szerzel h kell a nőkkel bánni.

Hajrá! ;D

2013. szept. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es köszi de én komoly barátnőt akarok. ;-) de köcc
2013. szept. 27. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze előfordulhat ilyen. Ez emberfüggő.


Bár pl az én férjemnek még nem volt barátnője amikor összejöttünk, abszolút könnyen indult a kapcsolatunk, nem volt semmi gond.


De mondom, előfordulhat ilyesmi. Aztán ha kicsit hosszabb távon sem megy, akkor nem vagytok egymáshoz valók, és nem kell erőltetni. Mert ugye minden nyögve nyelősen induló dolognak van határa azért...

2013. szept. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


úgy értettem h utána lehet komoly kapcsolatod, csak ha még nincs vagy még nem volt, így tudsz gyakorlatban lenni. Először ugyan ebben a helyzetben voltam mint te, csak én le se mertem szólitani vkit, 1-et végül sikerült, szerencsére nem lökött el, nem rázott le stb., igaz nem lett belőle semmi, de utána már a többi magától jött, most már tanulva az esetekből tudom h hol szeretik ha kényeztetik, de ezek csak apróságok, egyébként igazából azért jobb nekem, mert így nagyobb lett az önbizalmam és így könnyebben tudok eligazodni a komoly kapcsolatok terén.

2013. szept. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!