Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon szeretem a paromat, es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaby94 kérdése:

Nagyon szeretem a paromat, es megis szakitottam vele, mert neki nem az az allma ami nekem, en szeretnem ha komolyra fordulna a kapcsolatunk de o nem, neki fontosabb a haverok! Mit tegyek? Segitseg

Figyelt kérdés

#szakítás #de nagyon szeretem!
2014. jan. 5. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ööö... Pontosan mit akarsz tőle?
2014. jan. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Most már semmit. Jó a kapcsolat elején tisztázni, hogy ki mit akar, de nyilván, ha tizenévesek szeretnek egymásba, akkor több, mint valószínű, hogy amint felnőnek és sikerült mélyebb önismeretre szert tenniük, elválnak útjaik...
2014. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Nagyon szeretem a paromat, es megis szakitottam vele"


Mi lenne, ha nem szeretnéd??!


Ezek után miért kérsz segítséget, ha már döntöttél?!

2014. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd hogy nem 1994-be születtél...
2014. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha fontosabbak neki a barátai ,akkor te semmit nem tudsz tenni!
2014. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!