Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A felesegemnek van egy baratno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felesegemnek van egy baratnoje aki 13 ev utan most szakitasban van. A baj hogy ez a lany nagyon tetszik nekem mar egy ideje de miota megtudtam hogy szakitott azota csak ra tudok gondolni. Hogy tudnek valaszt kapni arra hogy mit erez irantam?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy először elválsz a feleségedtől, vagy pedig megpróbálod rávenni, hogy nyitott kapcsolatban éljetek.


Aztán pedig elhívod egy randira a feleséged barátnőjét, és pontosan úgy jössz rá a dolgokra, mint ahogy a feleséged esetében.

2014. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyél jó férj és ne csald meg
2014. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Emberileg teljesen elástad magad ezzel a kérdéssel. Ha még el is válnátok a feleségeddel, akkor is egy utolsó gerinctelen dolog lenne a barátnőjével kikezdeni.
2014. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
köcsög vagy!!!
2014. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én hallottam már vmi olyasmit, hogy voltak,akik először házasok voltak, utána elváltak egymástól, de még mindig egy fedél alatt laktak pár évig.
2014. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
nyomjátok hármasban :D
2014. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Költőnő? ***** válasza:
vagy feleség és akkor nem barátnőzünk, vagy barátnőzünk, de akkor nincs feleség!
2014. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha igazán jó barátnője a nejednek ,akkor esélyed nincs nála és akkor sem lesz,ha elváltok.
2014. jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!