Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiu akinek tetszem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu akinek tetszem és nekem is tetszik, de mégsem akar járni vele. Mit tegyek? 15/L

Figyelt kérdés
szóval van egy fiu aki tetszik nekem. elöször nem nagyon tetszett csak barátok voltunk, de aztán bevallotta, hogy tetszem neki. egyre jobban megismertem és mostmár nekem is tetszik. vegul megtudta, hogy nekem is tetszik. elkezdtunk erröl a dologrol beszelni es o azt mondta h tetszem neki me minden, de most ne akar kapcsolatot. par honapja meg meg azt mondta h akar. most mit tegyek?? lépjek tovabb?? aaa nem tudom :( segitsetek lecci!
2014. jan. 4. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Lépj tovább! Ha kölcsönös a vonzalom, akkor miért áltat ilyen marhasággal? Ne is foglalkozz vele, biztosan találsz majd olyat, aki nem lesz ekkora balek :))
2014. jan. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy 15 éves pasi azt mondta, hogy nem akar kapcsolatot?! ez szörnyű..amikor én voltam 15 éves, akkor az összes pasi meg volt veszve a lányokért:D
2014. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még egy kicsit. Lehet meggondolja magát. De azért a várakozást se vidd túlzásba. Ne egész életedbe őt várd, ha már tisztán látod, hogy nem lesz semmi akkor hagyd tényleg. Hidd el, lehet valami komoly oka is, hogy nem akar kapcsolatot MOST. Szörnyű helyzetbe vagy.. Én is átéltem ilyet. Bár nem minden pontban egyezett a sztorink, mindenesetre nehéz volt kikászálódni belőle. A lényeg, hogy légy türelmes! Sok szerencsét..:)


14/L

2014. márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!