Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meddig küzdenél azért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig küzdenél azért a pasiért/nőért, aki a legtöbbet jelenti számodra?

Figyelt kérdés

Ő szakított velem,de én még mindig nem hiszem el,mert érzem és tudom,hogy vannak irántam érzései.Ezt mondta is.

Érdemes küzdenem?Ti küzdenétek a helyemben?Nagyon rossz,mert ha kettőnkről beszélek,akkor eltereli a témát vagy ideges lesz és azt mondja nem szeretne erről beszélni.Ez miért van? Ha közlöm vele,hogy békén hagyom,azt nem szeretné.Döntésképtelen vagyok.Kérlek segítsetek!Köszönöm a normális válaszokat!



2014. jan. 6. 21:39
1 2
 1/13 Frepi voook ***** válasza:
Először is érdekelne az indok, hogy miért szakítottatok.
2014. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Akármeddig.. Eddig nem így gondoltam, de megszerettem valakit, annyira, hogy próbálkozom és várok rá ameddig lehet és várok rá. Talán még ne add fel, ha tényleg érez irántad valamit, de lehet egy kicsit hanyagolnod kéne. Az felkelti az érdeklődését, és lehet, hogy ő fog keresni egy idő után, viszont tudasd vele, hogy itt leszel. Miért szakított amúgy?
2014. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Költőnő? ***** válasza:

hát igen, nem mindegy az ok és a mód.

én küzdöttem már ffiért több hónapot és végül a kapcsolat hossza mindig engem igazolt.

Más kérdés, ha ez szakítás után van...

hát... lehet, h hülyeséget mondok, de sztem próbáld meg. Veszítenivalód nincs.

2014. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az ok,amilyen voltam vele.Ahogyan hozzá viszonyultam.
2014. jan. 6. 22:13
 5/13 Költőnő? ***** válasza:
ha tényleg megváltoztál és biztosan tudod h ő kell, akkor teperj!
2014. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Biztosan tudom,hogy ő kell.Volt már,hogy ígértem,hogy változok és nem úgy sikerült.Teljesen tanácstalan vagyok.:(
2014. jan. 6. 23:26
 7/13 Költőnő? ***** válasza:
miben kéne változnod?
2014. jan. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Legfőképpen viselkedésben.
2014. jan. 7. 00:02
 9/13 anonim válasza:
De hogyan viselkedtél ami nem tetszett neki? Konkrétan mit kellett volna/kellene változnod? Alapból nehéz változtatni magunkon, pl. hiába kérem egy indulatos embertől, hogy legyen nyugodtabb nem igazán fog megváltozni, max alakulni egy kicsit. Ha úgy érzed te is, hogy változnod kéne valamiben akkor próbáld meg, de ne csak azért, hogy visszaszerezd hanem magad miatt is.
2014. jan. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ő szeret sok helyre menni,és ez nekem nem tetszett,mert még nem alakult ki teljes mértékben a bizalom,a távolság miatt.Sokszor veszekedtem vele,semmi sem volt jó.Az exe is próbálkozott nála,ez is idegesített.A legjobb barátja megsértődött,aki befolyásolni is szokta.
2014. jan. 8. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!