Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapig vagyunk távol, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapig vagyunk távol, és ilyenkor bántjuk egymást a legjobban. Szerintetek miért van az, hogy ilyenkor veszekszünk a legtöbbet? Nagyon várom a válaszaitokat.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást, 7hónapig tökéletesen ment minden, óriási szerelemnek mondható.


Aztán jött ez a bökkenő, hogy több, mint 2 hónapra kiment külföldre.

Nehezen bírom nagyon, és néha olyan dolgokat vágok hozzá, amiket mindig megbánok. Többet veszekedünk, nem értem miért. Ő is nagyon szeret, de mintha távolságtartóbb lenne, nem úgy ír mint azelőtt. Lehet, hogy így próbál magának egy falat húzni, hogy könnyebb legyen?


Azon is összekaptunk, hogy hozzávágtam, hogy nem látom rajta, hogy hiányzok neki, keveset ír, nem mondta önszántából 2 napig, hogy kamerázzunk. Akkor erre jött ő az érzéseivel, hogy én nem kerestem telefonon.Pedig ő kellene szóljon, mikor lesz a fülkénél...


Szóval ilyen apróságokon össze tudunk kapni, nagyon nagy a feszültség. Nem tudom, hogy mit tegyek, mert már lassan bele bolondulok a hiányába. Hogy hozzam ezt helyre?


2013. júl. 10. 01:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Feszkósak vagytok, és elkezdtek agyalni, hogy a másik mit csinál, stb, és a gondokat egymáson vezetitek le.

Kinövitek, hidd el ;)

2013. júl. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És mikor?

Mit tegyek, hogy ne ez legyen? Utána gondolkodunk el rajta, hogy mennyire nem kellett volna azt mondanunk.

Mindketten azt érezzük, hogy nem hiányzunk egymásnak, és az van, hogy mindketten arra várunk, hogy a másik mondja először....

2013. júl. 10. 01:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinél más, de ki fogjátok bírni;)

2 évet húztunk le így, míg fősulin volt.

2013. júl. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
így ment le? Hogy szinte minden második nap egymáshoz vágtok valamit, ami épp szíveteket nyomja, pedig nem is a másik a hibás? Nagyon bánt ez a dolog, hogy már nem úgy beszélünk egymással. Félek, hogy nem is fogunk.
2013. júl. 10. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!