Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mentetél meg már menthetetlenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentetél meg már menthetetlennek tűnő kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Olyan történetek érdekelnének, ahol sok éves kapcsolat ment tönkre valamiért, és teljesen menthetetlennek tűnt a folytatás, de mégis sikerült rendbe tenni, akár úgy, hogy már szét is mentettek, aztán utána mégis összejöttetek, és teljesen harmonizálódott a kapcsolat.

Érdekelne mi/mik volt/voltak a kapcsolat megromlásának oka/okai, és hogyan sikerült megmenteni.



2014. jan. 7. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
ne reménykedj VÉGE!
2014. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kapcsolat megromlásának oka az egymáshoz való alkalmazkodás hiánya volt.

3 hétnyi nem találkozás után, minden megváltozott. Közös döntés volt, de azzal a feltétellel, hogy nem lépünk félre.


Én ezt természetesen lesz@rtam, de 2-3 nap után rájöttem, hogy mégse találkozok mással, mert kell nekem. Ő szintúgy volt vele. Azóta minden rendben.

2014. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
hát... ahogy vesszük. Bizalmi problémák merültek fel. Végül csak pár hónapra sikerült "megmenteni"
2014. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondok voltak a szexuális életünkkel; a férjem túl sokat dolgozott és mire hullafáradtan haza ért már nem tudott az ágyban semmi érdemlegest okozni. A dolgon csavar egyet az is, hogy jelenleg kismamai vagyok, szóval én tök úgy éltem meg, hogy neki ez a baja és ezért nem kíván engem. Aztán lehet, hogy ez így is van, bár az ő elmondása szerint nem. Ebből persze sok vitánk volt,állandóan feszült voltam én is, meg ő is. Aztán mondtam neki, hogy akkor itt a vége, váljunk el, mert ez így tarthatatlan. Akkor persze megijedt és megígérte, hogy jobban odafigyel rám. Bár a szex nem lett egyik pillanatról a másikra tökéletes, azért sokat javult a helyzet és azóta megbeszéltük a problémákat, és a szex is újra rendben van.
2014. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Közvetlen környezetemben, egy baráti házaspárnál volt ilyen. Külön is költöztek egy időre. Elhidegültek egymástól, közbejött egy harmadik, stb.

Aztán úgy döntöttek, hogy együtt folytatják mégis, és mindketten elkezdtek TENNI a kapcsolatért, nem csak várták a csodát. Ennek már jópár éve, és teljesen sikerült helyrehozniuk, olyanok azóta is, mint a kamaszok. Jó látni őket. :)

Annyin múlt a dolog, hogy nem kényelmesedtek bele a kapcsolatba, hanem dolgoztak rajta.

2014. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Másfél évig voltam együtt a barátnőmmel...nagyon szerettük egymást, igazi szerelem volt.Minden tökéletesen ment, aztán kb a felénél megcsaltam, mert be voltam b4szv4.Megbocsátott.. de igazából itt már egyre lejjebb mentünk a lejtőn amit ez elindított..

egy r0h4adék voltam, és nem fogtam fel, hogy mennyire is szeretem..túl természetesnek vettem.. sz3mé.t dolgokat tettem vele, sokat veszekedtünk stb.. szakításunk után, még 2-3 hónapig küzdöttem érte, aztán rájöttem, hogy reménytelen... persze mondanom sem kell, hogy ő is b4sz0tt át engem, sz.métkedett, idegesített sokszor a kapcsolatunkban és utána is, dehát... én nagyon szeretem sajnos még mindig, de hülyét már nem csinálhatok magamból, ezért "feladtam".. SOHA ne vegyétek természetesnek ha szerettek valakit, és próbáljatok bele gondolni milyen lenne nélküle... Ha valakit érdekelnek további részletek, beszélhetünk privátban.. sajnos tökéletesen tudom ,mostmár így utólag, hogy mit nem szabad tenni egy kapcsolatban... Ez volt az én negatív példám a kérdésre, kell egy ilyen is ://

Lelkileg az egész kicsinált..Amilyen magasan szárnyaltunk annyira le kerültem.. 17/f

2014. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utólag mindig okosabb az ember.. és sajnos az emberi ego képes elhomályosítani az igazi érzelmeket. Azt, ami valóban számít és fontos.
2014. jan. 10. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!