Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért cselekszik másképpen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért cselekszik másképpen, mint amiket mond?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor sajnos összevesztünk,és azóta megváltozott,szakított velem olyan szöveggel,hogy nincs más választása.Máskor is veszekedtünk már,és most előtte teljesen más volt,komoly dolgokról beszélt nekem.Van egy barátja,aki nem bírt engem,és miután vele beszélt,akkor változott meg.Most vele csinál programokat,velem kis időre találkozott,hogy megbeszéljük.Tényleg fontosabb a barát véleménye?Mit tehetnék ez ellen?Érzem,hogy velem szeretne lenni,de nagyon rosszul esik,hogy ennyire betervezte a programokat,amikor együtt lehetnénk.:(

2014. jan. 9. 09:23
 1/7 Amélia:) ***** válasza:
hány éves? 16? én letojnám...
2014. jan. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
30 körüli.
2014. jan. 9. 09:26
 3/7 Amélia:) ***** válasza:
Atyaég... nagyon nem nőtt fel.
2014. jan. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogyan kezeljem?Úgy érzem,hogy neki hiányzik a buli,a barátokkal menés,és ha ezek nincsenek meg,akkor megkattan.Mint egy gyerek,aki nem kapja meg a játékát.Hagyjam rá ezeket a dolgokat?
2014. jan. 9. 09:43
 5/7 Amélia:) ***** válasza:

Én nem kezdenék egy éretlen pasival... Ok, járjon el a barátaival, stb, hagyni is kell neki. De ne vigye túlzásba...

Meg mi ez h "nincs más választása"??? :D Hát nagyon nem 30nak tűnik...

2014. jan. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltak veszekedések,mint minden kapcsolatban,amiket ő nehezen bír és nehezen tud megoldani.Forrong benne,ahelyett,hogy megbeszélné rögtön,és napokig megsértődik,ekkor nem lehet jobb belátásra bírni.Ahogyan ő gondolja,az úgy is van.Nem tudtam,hogy ilyen,csak később jött elő ez nála.
2014. jan. 9. 09:51
 7/7 Paulik Áron ***** válasza:

Tényleg minden kapcsolatban vannak veszekedések, de egyáltalán nem mindegy hogy ezek hogy zárulnak le. Ha szeretitek egymást, meg kell tudnotok oldani, hogy ne sértődöttséggel és eltávolodással járjon. Ha ő ennyire sértődékeny, és te szeretnél javítani a helyzeten akkor óriási adag türelemmel és gyengédséggel kell felszerelkezned. Éreztesd vele, hogy szereted, akkor is, ha nehéz eset, legyen számára egyértelmű, hogy neki akarsz jót.

Ha ez nem megy, vagy túl nehéz, vagy nem vevő rá, akkor gondolkodj el azon, hogy érdemes-e egyáltalán vele lenned.

2014. jan. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!