Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valamit megígér nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valamit megígér nektek a párotok és még sem aszerint cselekszik mit csináltok?

Figyelt kérdés
olyanra gondolok, hogy pl. megígéri, hogy nem találkozik egy csaj barátjával kettesbe.. mert elég okot adott, hogy féltékeny legyek és még se tartja be az ígéretét mit tennétek?
2013. márc. 26. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Szétverném a fejét.
2013. márc. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tennék semmit, Ő dolga kivel találkozik. Viszont ha kiderül valami, akkor mehet, amerre lát. Van elég gondom, nem teszek rá még a féltékenykedéssel is.
2013. márc. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 schocko ***** válasza:
91%
Azért ígérte meg, mert te elvártad tőle. A számonkérések és ígérettételek nem vezetnek sehová, utóbb ráun és elhagy.
2013. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Kidobnám ha ilyet csinálna. Akkor legyen vele. Kettesbe... Köhm
2013. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Beszélni vele, hogy ha elég fontos vagy neki, akkor tartsa be az ígéretét, és ne tegyen féltékennyé.
2013. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kevés az infó, sok mindentől függ: mióta vagytok együtt, mennyire komoly a kapcsolat, ők mióta barátok, önszántából ígérte-e meg, hogy nem találkozik azzal a lánnyal, vagy kényszerből, volt-e valami konkrét probléma, amiért nem szeretted volna, hogy találkoznak, vagy csak a féltékenység? Szóval nem mindegy.
2013. márc. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Heh mi ezért szakitotunk a bnőmmel. Nagyon szeretem(igen, még mindig)...Nem tudta felfogni, hogy akkor vagyok vele, mikor a spanokkal lennék, csak a tököm kivolt velük egy időszakban. Megértem végülis, én is lehet féltékeny lettem volna. Persze azt hozzátenném, hogy nem egyszer volt olyan, hogy valamivel lepattintott a bnőm, majd mikor szolt hogy mégis találkozhatunk ott hagytam a csaj barátom...szal sose helyeztem elé

aztán választás elé állitott és én inkább a több mint két éve ismert barátot választottam. Tudtam hogy megbánom, de szerintem igy is úgyis így végződött volna. Szoval megbeszéltük, hogy szeretjük egymást, de ez sajnos igy nem megy. Azota is hiányzik, kár hogy igy kellet lennie. Dönts okosan, nehéz lesz.

2013. márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk lassan együtt ők 2 és fél éve vannak jóba , ugye az első két hónapban akart tőle.. aztán barátok lettek.. nem úgy vagyok féltékeny hanem sok okot adott rá pl. mikor szükségem lett volna rá bejelentette, hogy de neki menni kell a csaj barátjához.. ő vele elment ide-oda velem nem.. ilyesmik.. és így már persze, hogy féltékeny vagyok.. van más csaj barátja is de velük nem csinált ilyet..
2013. márc. 27. 18:07
 9/10 A kérdező kommentje:
és végül is ő ígérte meg mert napokig sírtam ezek miatt, hogy úgy érzem ő kell neki stb. és akkor kérdezett rá arra, hogy mi van.. és mondtam neki, hogy nagyon rosszul estek ezek a dolgok, nem akarom, hogy ne beszéljetek csak, hogy ne úgy kettesbe ücsörögjetek valahol a kocsiba ahol senki se lát titeket vagy ilyesmi.. és akkor mondta, hogy ezt meglehet beszélni és utána megbeszéltük, hogy nem találkozik úgy vele kettesbe..
2013. márc. 27. 18:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt így nem tudnám elfogadni mert 1. szükség esetén fontosabb neki a lány barátja, 2. hazudik, titkolózik vele kapcsolatban. Ez szerintem így nem normális. Az én páromnak is van csaj barátja, de soha nem ő az első, mindig én, nem találkozgat úgy vele, hogy én nem lehetek ott, sőt kifejezetten kéri mindig, hogy menjek én is, nem nekem kell alkalmazkodni a baráthoz, hanem neki hozzám, ha úgy jön ki a lépés.
2013. márc. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!