Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én szakítottam, mégis rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én szakítottam, mégis rossz érzés! Normális ez?

Figyelt kérdés

Összejöttem újból az exemmel néhány hónapra, akivel előtte már 4 évig együtt voltunk.

A lényeg, szeretem a társaságát, meg a sex is jó vele, de érzem hogy nem vagyok szerelmes, és nem akarok közös terveket! Elmondtam ezt neki, meg hogy nem akarom sem az Ő, sem az én időmet húzni!Végül is ellehettünk volna így még talán néhány hónapig, de az járt volna a fejembe, hogy miért húzom vele az időt, a 4 év is már húzás volt. Nem akartam ugyan abba a gödörbe visszaesni!

De most hogy nincs, hiányzik!Megszakít velem minden kapcsolatot! Én egy barátot találtam benne és most elveszítettem :(! Olyan rossz arra gondolni, hogy talán nem is találkozunk/beszélünk többet!Nem a harag miatt, hanem mert neki így könnyebb! De ez csak addig tart amíg nem talál vkit. Bár mesélte, hogy a szakításunk után 4 hónappal, már "kigyógyult " belőlem, ... legalábbis ezt gondolta míg meg nem látott! Tehát ezért nem akar majd látni!


2012. dec. 13. 23:59
 1/2 anonim válasza:
38%
Titeket egymásnak teremtettek !! :) Szerintem beszéljetek és próbáljátok meg újra. Hiszen ha hiányzik, akkor szereted. Az igazi szerelemben az emberek nem csak lelkitársak, hanem testvérek és barátok is:)
2012. dec. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy hianyzik valaki, meg jelenti automatikusan azt, hogy szeretjuk is az illetot.

Gyakran csak az erzest hianyoljuk, nem magat az embert.

Es termeszetes, hogy ha szakitasz valakivel, akkor ott egy ur tamad. Eddig volt valaki, de mar nincs. De ezt az urt ne keverd ossze a szeretessel.

Te magad jelentetted ki, hogy mar a 4 ev is huzas volt. ez nem szerelem, ez kenyelem, es felelem az ujtol, felelem, hogy nem lesz masik.

Ez mind termesztes, de el fog mulni.

Csak gondolj arra, hogy mi lenne, ha visszamennel hozza megint? Es akkor talalkozol egy olyan fiuval, akit tenyleg tudnal szeretni, de annak nem fogsz kelleni, mivel 'van baratod'

Remelem erted, hogy mire celzok.

2012. dec. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!