Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan legyen túl rajta?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen túl rajta?!

Figyelt kérdés

Lehet ezer meg ezer ilyen kérdést tettek már fel, de le kellett írnom, még ha nem is kapok segítő válaszokat.


Eltelt a sráccal 8 hónap (legelső komoly kapcsolatom és neki is). Utolsó egy héten olyan közömbösen viselkedett velem, nem jött el "megbeszélni" a dolgot, holott vártam rá, mivel megígérte, de helyette csak úgy elment a városból kicsit. Másnap nekem kellett számonkérnem, hogy még is mit jelentsen az egész?!


Mire azt mondja, egyedül kell lennie. Hogy már nem úgy szeret.


Egyszerűen felfoghatatlan, még csak most (több mint egy hét után) jönnek vissza az emlékek és ki vagyok akadva, hogy képes volt így lezárni, ennyire megmagyarázatlanul az egészet!! Soha nem voltam egy féltékenykedő típus, de most gondolnom kéne egy harmadik emberre is?, ha mindez ilyen hirtelen kitört belőle!


Szerintetek mit tegyek, hogy túl legyek rajta?! Vagy legalábbis milyen lépéseket tegyek meg, hogy jobban menjen?



2014. márc. 10. 21:58
 1/3 anonim válasza:
Én is így vagyok. Csak nekem 2 év után ért véget egy másik ember miatt, de legalább ő megmondta, hogy nem szeret annyira már, mint régen és azt is hogy nem tud dönteni. Hát ne tudd meg, hogy kivagyok, próbálok mindent elfelejteni de jönnek fel az emlékek. Viszont jó volt vele és ez boldoggá tesz, kehet hogy elmúlott, de nem szabad feladni, lesz más aki jobban megbecsül. Szép lassan úgy is elfelejted a múlté lesz, lesz másik, bár én most senki másra nem tudok gondolni. Szerintem kell egy ember akivel beszélgethetsz erről és úgy talán könnyebb. Én is ezt az embert keresem most :D Az a fontos hogy ne úgy gondolj rá, hogy szar volt, hanem hogy jó volt vele, szép volt,de lesz ennél jobb is.
2014. márc. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze, egyetlen dolgot sem bántam meg vele kapcsolatban, nem tenném meg nem történté a kapcsolatunkat, csak még ott tartok, hogy nagyon nagyon hiányzik.


Bár kitudnám hagyni ezt az időszakot amikor még mindenről az eszembe jut és ott tartanék, hogy csak egy jó kis emlék a fejemben, semmi több..

2014. márc. 11. 16:21
 3/3 anonim válasza:
Idő minden sebet begyógyít szokták mondani, úgy is lesz :) ha van valaki barát barátnő akivel beszélgethetsz erről szerintem az sokat segítene én is azt teszem és jobb. Na meg azokat a hobbikat amit eddig elhanyagoltam újra belevágok. Amúgy ha van kedved beszélgetni nyugodtan írj privátot.
2014. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!