Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ti elvárjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti elvárjátok egy csajtól, hogy mindig szőrtelen legyen, vagy ha kis szőr van rajta az nem zavar?

Figyelt kérdés
Itt most elsősorban nem az "intím szőrre" gondolok, hanem pl láb, hónalj, stb. Mindig legyen sima, vagy ha van pici szőr (mondjuk pár mm) az nem zavar?
2013. júl. 20. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi lennék:D
2013. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
még szép legyen csak meztelen a picike
2013. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát bajsza meg szakálla ne legyen többi nem gáz szerintem :D
2013. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
engem zavar,egy nő ne legyen már szőrös
2013. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha kicsi szőr van rajta akkor még nem zavar... Ha pl. a p*nájánál akkora a szőr hogy nem lehet megtalálni a lényeget akkor már nagyon zavar.. :D Tehát ha 1 kicsi szőr van az még oké
2013. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én bevallom elvárom, különösen azoknál a helyeknél amit felsoroltál. Legyen sima.
2013. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Láb és hónalj legyen szőrtelen lehetőleg. Ha esetleg nagyon halvány és fehér szőr van a lábán akkor maradhat de ne legyen sötét semmiképpen.

Intim szőrzet nem zavar.

2013. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem nem várnám el a lényeg hogy legyen neki kényelmes, meg ha a barátnőm akkor úgy szeretem ahogy van
2013. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig ha tudná sok nő hogy egyre erősebb lesz a szőr a szőrtelenítés után. Lehet hogy nem kezdene hozzá.
2013. okt. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!