Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok! Ti is megharagudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is megharagudnátok ezért? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Úgy volt hogy talizunk a" párommal". Vagyis inkább úgy,hogy jön velem a gyógyszertárba mert megint beteg lettem, és akkor így látjuk egymást. Azt mondta jön,de mondta hogy dolga lesz . Erre mondtam neki,hogy ha nem jó a mai nap nem baj,majd talizunk máskor ha az nap nem,majd a következő nap is jó, de erre fel azt mondta megoldja és a melóból is eljött hamarabb csak miattam h talizzunk . És akkor mondtam neki, h 3 órakkor írjon ,hogy készüljek vagy sem azt mondta jó. Eljött a 3 óra semmi,már fél 4 vagy semmi. Én meg elindultam a buszmegállóba. 4 óra semmi. Aztán rá írok, hogy akkor jön? 10 perc múlva írja, hogy nem mert nem végzett....

Én meg bementem betegen is, hogy lássunk egymást de ő még arra sem veszi a fáradságot, hogy egy sms-t írjon vagy chaten ahol beszélünk (telóról tudna még ott is írni), ahogy meg volt beszélve hogy 3- kor ír.

És még utána ő jön a kifogásokkal ,hogy hát ő úgy volt vele gyógyszerért amúgy is bemegyek és ha végez utolér, meg mikor írtam,hogy nem erről volt szó,hanem arról,h ír 3-kor azt mondta "dehát most végeztem",meg csak akkor vette észre mennyi az idő,mikor küldtem az sms-t,utána meg jött a nyalizós duma, hogy ő nem akarta azt,hogy betegen utazzak mert tudja,hogy rosszul vagyok,meg ő csak jót akart,látni akart mert hiányzom neki,meg ha ezt tudja ,akkor szabit vesz ki.


Azóta nem beszélek vele,mert ha már most ezt teszi mi lesz később?! Meg oké,végezze a dolgát (már ha egyáltalán az ügyeit intézte s nem vmi másik nőt..)de van telefon a világon és még vár egy rövid sms-t írhatott volna hogy nem jó,s akkor én is maradtam volna még otthon ,majd legfeljebb ma taliztunk volna.



2014. márc. 14. 10:13
1 2
 11/13 anonim válasza:
ilyen a férfi logika..mindent máshogy látnak-gondolnak mint mi nők.
2014. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nekem is rosszul esne ez, de én nem vagyok az a megharagudós fajta, neked kell tudnod, h ez személyiségjegy nála, vagy csak véletlenül épp akkor nem vette észre h elment az idő. mert ha tényleg mindig ennyire másodlagos vagy neki, akkor csá. viszont tényleg megesik, h elmegy az idő munka közben és a hisztivel csak magadat idegesíted, plusz elmérgesíted a kapcsolatot.


am először azt hittem te vagy (a kérdező) a fiú, és a csaj tette ezt veled, és akkor egyértelműen úgy gondoltam h a kérdezőnek van igaza :) érdekes h mennyire meghatározza a problémát, h milyen nemű okozza :)

2014. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Eddig még sosem tette ezt, ezért is esik rosszul.
2014. márc. 15. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!