Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi időt szoktatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt szoktatok a párotokkal tölteni/beszélgetni?

Figyelt kérdés

Mi hónapokon át (min. fél év) beszéltünk egymással reggel, délben, este (reggel, délben egy-egy órát, este az utóbbi pár hónapban 6-7 órát). Két és fél hete vége lett. 4 napja hozzám se szól. Nem bírom ki.

Ez a mennyiség egy férfinak sok?

(Találkozni ritkábban találkoztunk, akkor nyilván az egész délutánt-estét együtt töltöttük, amikor pedig nem találkoztunk, akkor a fent leírtak szerint egész nap beszéltünk). (A férfi is rám írt a nap bármely szakában! Nem én nyaggattam. Sőt, ő volt az aktívabb. És ő dobott ki.)



2014. márc. 17. 22:12
 1/6 Grim13 ***** válasza:
hát ennyit nem beszélgetek a barátnőmmel, reggel ébredés kis csevej 1-2 óra, kávé cigi reggeli nem feltétlenül ebben a sorrendben. Irány meló + suli azalatt telefonon ha van valami ez max 5 perc (nem ez a tedd le te, nem te tedd le típusú csacsogás) este sokat dumálunk, egészen éjfélig kb. 18-19 órától (közbe jön ami jön :D ) de amúgy nem beszéljük agyon magunkat, nem a dating szakaszban vagyunk. De a problémád nem teljesen értem kicsit ugy jön át mintha ti csak chaten ismernétek egymást, ha egy srácnak aktívabbnak kell lenni az nem jó, nem erre találták ki a férfi agyat, egy idő után nem tudunk aktívabbak lenni (és nagyon szeretjük ha egy lány ír ránk és csak helyeselni kell, legalábbis páran biztos így vagyunk ezzel) az se tiszta hogy kidobott vagy csak nem ír?
2014. márc. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kidobott.

Maximum háromszor találkoztunk egy héten, de néha neki ez is sok volt, chatelni viszont minden nap chateltünk olyan sokat, ahogy leírtam.

Felváltva írtunk rá egymásra. Melyik időszakban ki volt az aktívabb.

2014. márc. 18. 18:19
 3/6 Grim13 ***** válasza:
hát ha 1 héten 3 találkozás sok volt neki akkor annyit is ért :S
2014. márc. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, megnyugtat.
2014. márc. 19. 19:02
 5/6 Grim13 ***** válasza:
nem tudom hogy ez most köszönet vagy szemre hányás de ha megnyugvás kell akkor nem őszinte válasz kell hanem nyugtató.... ha köszönöm volt szimplán akkor nincs mit
2014. márc. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szimplán köszönöm volt :)
2014. márc. 22. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!