Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, a ti barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a ti barátnőtök szokott beszélgetni a párotokkal?

Figyelt kérdés

Itt nem arra gondolok, hogy mikor közös társaságban vagytok, szólnak-e egymáshoz, hanem úgy ketten mikor ti nem vagytok ott?

Mert én kicsit féltékeny lettem az egyik nagyon jó barátnőmre. Igaz, osztálytársak a párommal, de több alkalommal láttam őket beszélgetni, mikor odamentem, vagy a barátnőm a fiúk közül érdekes módon csak őt kérdezgeti, hogy elhozta-e ezt vagy azt, vagy ő megy-e kül. rendezvényekre. Tőle kérdezi azt is meg,hogy én megyek-e valahova, holott velem is minden nap találkozik a lány.

Annyira furcsállom ezt. Ti mit gondoltok?


2013. okt. 24. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Talán ezt velük beszéld meg. De valami szép, értelmes kommunikációval.

Lehet hogy tetszenek egymásnak/ egyiküknek tetszik a másik, vagy lehet csak haverság. Nem tudhatjuk. Én is féltékenykednék, de jobb nem vádaskodni alaptalanul.

2013. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Barátomtól kérdeztem nemrég, de azt mondta neki nem jön be, külsőleg sem.

Bár ha olyan lenne, szerintem nekem nem mondanák el...

2013. okt. 24. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Osztalytarsak, nana h beszélgetnek:D
2013. okt. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyugiiii :)


Az én párom az egyik ismerős csajszival (egy emeleten lakunk koliban, néha járunk ki) szokott chatelni. Általában rólam van szó. :D

2013. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Lehet puszta barátság is.


A férjemmel anno a 8. hónapunkat tapostuk együtt amikor ő késett (úgy volt, hogy értem jön a suliba), meglátott ahogy az egyik osztálytársammal beszélgetve kettesben a buszmegálló felé megyünk.


Soha nem volt köztünk semmi, a férjem addig is tudott róla, hogy jóban vagyunk, barátok vagyunk, de amikor együtt látott, féltékeny lett.


Pedig nem volt köztünk semmi más, csak barátság.


Beszéld meg a barátoddal. Még az is lehet hogy a lány fűzögeti, sose lehet tudni, de azért ne kezdj el vádaskodni.


27/N

2013. okt. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs barátnőm! A legutóbbi kapcsolatom pont miatta ment tönkre.Félre kúrt a barátommal.
2013. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

na szép :/

Ráadásul ez a barátnőm nagyon hajt egy fiúra, ugyanis neki még nem sikerült párt találnia...

2013. okt. 24. 20:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak nehogy a párod legyen az a fiú!
2013. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!