Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha az exed (férfi) nem keres,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exed (férfi) nem keres, nem hív, nem jelöl be face-en, stb. , akkor már tovább lépett vagy utál? Vagy mindkettő?

Figyelt kérdés

2014. márc. 25. 18:37
1 2
 11/13 kolosszus22 ***** válasza:
Letörölt? Mert ha igen akkor nyilván azért mert nem kíváncsi rád, valszeg betetted nála a kaput rendesen.
2014. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nemtudom aktuális-e még a kérdés de én pasi vagyok le van tiltva az exem(csúnya szakítás volt és besértődtünk mindketten).

Én félig vagyok túl rajta.. Szóval próbálok továbbhaladni az életemmel de ha egyszercsak felbukkanna és előhozakodna hogy béküljünk ki vagy akár kezdjük újra nagyon boldog lennék és egy kis megjátszott(csak hogy ne érezze úgy hogy össze vissza lehet velem játszani) szájhúzás után benne lennék. Ha fontos vagyok meg fog tudni találni én viszont azért nem keresem mert állítólag van barátja és ha amúgy már tényleg nem érdeklem őt, nem akarok belerondítani az életébe.

Nade válaszolva a kérdésedre közel sem biztos hogy utál vagy továbblépett lehet csak örülne ha te keresnéd(független attól hogy te vagy a fiú vagy a lány) úgyhogy ha nincs olyasmi mint az én esetemben, lehet még reménykedni vagy akár te is keresheted :)

2014. márc. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én azért törlök ilyen esetben mert 1. jobb felejteni 3. rühellem az illetőt. Szóval eltaláltad. Azért meg nem éri meg "ismerősnek lenni" hogy folyton odaszólogasson valaki a másiknak meg menjen a balhé..jobb távolról átkozódni és távolról utálni mint látványosan közelről.
2014. ápr. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!