Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A volt barátom zaklat! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom zaklat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

most nem fogok ekezetet irni, mert sietnem kell. a baratommal (14 eves) egy honapos jaras utan 2 honapja szakitottunk. ez keslekedett kicsit, mert megmondta, ha szakitok vele, megoli magat. (egyebkent alladoan veszekedtunk a kapcsolatban) azt hazudta, vagdossa az eret, pedig nem is. szakitottam vele, de utana 1 nappal irt hogy meg fogja olni magat, mert o ezt mar nem birja. beszeltem vele, mondja hogy megy, bucsuzik, de utana ramirt, hogy enelkul o nem megy el. ez megismetledott vagy otszor. a haverjai sorban ramirkaltak, hogy hülye vagyok, es hogy a baratom miattam drogozni fog. pedig nem olyan gonoszan szakitottam vele, szepen megmondtam az okokat. az utana levo ket honapban folyamatosan bamult, a barataimat kerdezgette, hogy viselem a szakitast es hogy mert voltam tegnap olyan szomoru. egyik kozos ismerosunktol megtudtam, hogy en vagyok a hattere gepen meg telon is. a volt baratom a legjobb baratomat mar hetek ota meg akarja verni, mert szerinte miatta szakitottunk. a suliba jarok folyamatosan kerdezgetik, mert szakitottunk, meg mondjak, hogy a baratom nagyon rosszul van. mindig odajar a termunkhoz, es minden alkalommal, mikor meglat, szomorusagot tettet, pedig mindig nevetgel. el is mentem hozza, hogy megfenyegessem, hogy ha nem hagy beken, elmegyek az igazgatohoz es feljelentem.

hála Istennek felvettek egy hatosztalyosba, igy megszabadulhatok tole. de addig is szeretnem biztositani a nyugalmamat. szerintetek mit tegyek, hogy bekenhaggyon vegre?



2014. ápr. 27. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Istenem latszik, hogy kiskoruak vagytok. Tiszta ovoda ez az egesz! Te is azvagy! Feljelentem az igazgatonak, hogy bamul a volt baratom? Ahhahahaha ne haragudj de neked meg nem valo mas csak barbibaba. 20F
2014. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első, ott a pont! Hagyjuk már az ilyen fiúcskákat, aki csak menőzni akar előtted is s a haverjai előtt is...S játsza a mártírt. :)) Magyarul:FELTŰNÉSI VISZKETEGSÉG! ;) Azt akarja, hogy ő legyen az áldozat s mindenki őt ugrálja körül. :)) Nincs megelégedve magával. xdx... SZ*rd le! :))
2014. ápr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!