Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tervezi mostanában közületek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tervezi mostanában közületek valaki, hogy szakít a párjával?

Figyelt kérdés

Mi az oka?

Bármilyen életkorral írhattok.



2014. máj. 1. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
én nemrég szakítottam, 2.5 éves kapcsolat volt, és azért, mert elmúltak az érzelmeim és már csak barátként tekintettem rá.
2014. máj. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen tervezem. Valahol a szívem mélyén még szeretem meg féltem de ami kihűlt az kihűlt. Utolsó ágyjelenet valamikor ősz folyamán volt. Egyszerűen megszűnt közöttünk a testiség. Eljutottam oda, hogy ez már két testvér szeretete nem egy párkapcsolat. Es természetes hogy így egy 3. belépett.
2014. máj. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem tervezem, de félő, hogy az lesz a vége. Most indulok ugyanis haza egy haveri buliból, ahova tegnap eset beugrottam tíz percre, agy pofa sörre. A hatodik kevertre még emlékszem, utána snitt....... Amúgy este, csak a szeméttel mentem le.
2014. máj. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Elkezdtem összemelegedni egy lánnyal. Szinte naponta levelezünk esténként.Sokat a szexről is.Teljesen rá vagyok indulva.A mostani barátnőmmel,ha szexelnem kell,akkor is az újra gondolok,hogy milyen lenne.Ő olyan csinos és fiatal.Minden érdekel vele kapcsolatban.
2014. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tervezem, de motoszkál a fejemben. Két oka van: az egyik, hogy hirtelen egész más tervei lettek (gyereket, családot akart néhány éven belül, most meg hirtelen kitalálta, hogy még jónéhány évig élvezni akarja a szabadságot), a másik pedig, hogy megroppant a bizalmam - több év van a múltjában, amiről egyszerűen nem hajlandó beszélni, elejtett szavakból rakom össze, hogy valamilyen rendőrségi ügy lehetett, drog vagy talán prostitúció. Nem mondom, hogy könnyen dolgoznám fel, ha elmondaná, jogászcsaládból származom, messzemenőkig törvénytisztelő ember vagyok. De az, hogy titkolja, még rosszabb. Az elmúlt hónapokban három olyan alkalom is volt, amikor lelépett este és nem mondta meg, hol volt, sőt idegesen, támadóan reagált a kérdésemre. A legutóbbi eset pedig két napja történt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Az a baj, hogy amúgy nagyon szerelmes vagyok, de ezmár kezd kicsit sok lenni...

2014. máj. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

23/37.

Mi természetesen abban,hogy egy harmadik ember jön a képbe?


Miért nem szakítottál ahelyett,hogy ba**attad magad más pacákkal.Hanyinger vagy

2022. aug. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!